Zestaw fiberglass do przedłużania paznokci

Zestaw fiberglass do przedłużania paznokci

 

Chcąc zrobić piękny efekt manicure należy oczywiście wyciąć wszystkie zbędne skórki. Należy również usunąć skórki tak, aby nic nie nachodziło nam na płytkę paznokcia oraz nadać taki kształt, który wydłuży nam pace, sprawi, że nasza dłoń będzie wyglądała na smuklejszą a nasze paznokcie na delikatne, naturalnie zrobione, nie przerysowane i sztuczne.

Używanie fiberglass w celu przedłużania paznokci

fiberglass paznokcieŻeby lakier wyglądał ładnie, potrzebne jest najpierw nadanie naszej płytce paznokcia odpowiedniego kształtu. Nie może być ona zbyt krótka, ponieważ na krótkiej płytce nie zrobimy żadnego efektu, nic nie będzie wyglądało ładnie, nie mamy tutaj możliwości wykonania kompletnie żadnej kombinacji. Dlatego najlepiej jest,, kiedy płytka paznokcia jest nieco dłuższa. Jak jednak zadbać o to, aby nasze paznokcie urosły do pożądanej długości, jeśli są słabe i się łamią? Jak pogodzić długie paznokcie, przedłużone standardowymi metodami z wykonywaniem obowiązków domowych, kiedy narażamy je na połamanie? Dlatego idealny jest fiberglass paznokcie po którym będą wyglądały naturalnie. Jest to przedłużenie za pomocą włókna szklanego, które jest materiałem elastycznym, nie łamie się i wytrzymuje na płytce nawet kilka tygodni. Możemy nałożyć na takie włókna wyłącznie żel i już nasze paznokcie wyglądają ładnie- naturalnie. Dodatkowo, aplikacja jest naprawdę łatwa i bezpieczna a trwałość potwierdzona przez wiele kosmetyczek.

Każda z nas ma inny gust i każda ma inne wyobrażenie jak powinny wyglądać dłonie po wykonaniu idealnego manicure. Każdej z nas podobają się również inne kształty paznokci i jest to zrozumiałe, dlatego mamy ich aż tak duży wybór dostępny na rynku kosmetycznym i możemy cieszyć się swoim własnym wyborem, na którym lakier będzie wyglądał wyjątkowo.

Więcej o fiberglass na: https://www.lafemme.pl/