Zabiegi na twarz i rozmowa u kosmetyczki

Zabiegi na twarz i rozmowa u kosmetyczki

zabiegi na twarz

Kiedy byłam w liceum to przeszłam mały wypadek an rowerze. W efekcie tego miałam złamaną nogę, liczne siniaki i otarcia. Później musiałam przejść rehabilitację. Noga na szczęście szybko się zrosła i mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania.

Zabiegi na twarz u kosmetyczki w Bydgoszczy

zabiegi na twarzJednak bardzo przeszkadzały mi blizny jakie powstały po wypadku. Smarowałam je różnymi maściami na blizny ale żadna z nich mi nie pomogła. Zapisywałam się też do kosmetyczek oferujących zabiegi na ciało. Słyszałam, ze laserowe usuwanie blizn jest bardzo skuteczne i przynosi trwałe rezultaty. Niestety, moja blizna była dosyć głęboka. Laser ją wpłacił, ale nie usunął jej całkowicie. Musiałam zatem szukać lepszego rozwiązania. Kiedy umówiłam się do znajomej kosmetyczki na zabiegi na twarz-bydgoszcz, to zwierzyłam się jej z moich problemów. Ona podpowiedziała mi, że może medycyna estetyczna byłaby mi w stanie pomóc. Zabiegi na ciało nie operują takimi silnymi substancjami i maszynami, jak medycyna estetyczna, więc może to byłoby lepsze. Medycyna estetyczna to dla mnie był tylko botox i usuwanie zmarszczek, więc nie wiedziałam jak miałaby mi ona pomóc. Jednak postanowiłam zaryzykować i umówiłam się na pierwszą wizytę. Tam lekarka powiedziała mi, że to dla niej nic nowego i widziała blizny w dużo gorszym stanie. To mnie uspokoiło. Zaproponowała mi serię zabiegów, po których blizna miała całkowicie zniknąć. Nie były one tanie, ale nie miałam wyjścia.

Już po pierwszym zabiegu zauważyłam widoczną różnice, choć skóra była podrażniona. Efekt końcowy był wielce zadowalający. Moja szpecąca blizna zniknęła, zatem medycyna estetyczna odniosła sukces. Bardzo mnie to ucieszyło, że pozbyłam się problemu.