Zabieg mikrodermabrazji u chłopca

Zabieg mikrodermabrazji u chłopca

Mojej siostry syn już niedługo będzie pełnoletni. Sama nie mogę w to uwierzyć, że ten czas tak szybko leci. Syn siostry jest naprawdę bardzo grzeczny i dobrze się uczy. Nie przechodził jakoś mocno tego wieku buntu. Czyli można powiedzieć, że siostra miała naprawdę sporo szczęścia.

Syn siostry ma robioną mikrodermabrazję

skuteczna mikrodermabrazja w ŁodziMożna powiedzieć, że jeśli chodzi o takie sprawy wychowawcze to siostra ie ma z nim problemów. Jednak syn siostry ma naprawdę duże problemy z cerą i pewnie dlatego też jest naprawdę bardzo nieśmiały. Siostra była z nim już u wielu lekarzy i brał on naprawdę wiele leków na trądzik. Jednak efektów za bardzo nie widać. Siostra jednak przeczytała, że dobrze byłoby iść z nim do kosmetyczki. Ma on naprawdę widoczne blizny po trądziku także może da się coś zrobić żeby można było je zmniejszyć. Podobno mikrodemrabrazja mogłaby być dobrym pomysłem. A skuteczna mikrodermabrazja w Łodzi jest robiona podobno w jednym gabinecie. Siostra pojechała tam z synem. I okazało się, że rzeczywiście taki właśnie zabieg jak mikrodermabrazja można u chłopca wykonać. Trzeba mieć tylko tego świadomość, że nie będzie to tylko jeden zabieg a cała seria. I po tej serii będzie można dopiero ocenić jakie są efekty. I tak też zostało zrobione. Siostra jeździła z synem co jakiś czas na te zbiegi. Po całej serii skóra wyglądała rzeczywiście lepiej i blizny zrobiły się płytsze i mniej widoczne. Syn siostry chciał jeszcze jednak iść na kilka zabiegów. Bo skoro one działają to trzeba je przecież kontynuować.

A w związku z tym, że zaczął już inaczej wyglądać zaczął coraz częściej wychodzić z domu. I już na pewno nie wstydził się swojego wyglądu tak jak kiedyś. Teraz ma nawet dziewczynę, która została przedstawiona siostrze i często przyprowadza ją do domu.