Wypożyczalnia kontenerów na gruz

Wypożyczalnia kontenerów na gruz

 

Wcale tak nie było, że od samego początku dobrze mi się wiodło. Zanim prowadziłem firmę to pracowałem jako kierowca i nie zarabiałem tak dużo. Dopiero po kilkunastu latach zdecydowałem się na własną firmę a wszystko odbyło się za namową mojego przyjaciela. 

Dużo kontenerów w ofercie firmy

kontenery na gruz WrocławTo mój przyjaciel Stefan namówił mnie, żebym otworzył wypożyczalnię kontenerów. Początkowo sądziłem, że to nie będzie opłacalny i dochodowy biznes, ale zdecydowałem się otworzyć firmę. Stefan pokazał mi sytuację na rynku i tylko nieliczne firmy wypożyczały kontenery na gruz Wrocław a zapotrzebowanie było ogromne. To dzięki Stefanowi kupiłem tanie kontenery, ponieważ znał człowieka, z którym od lat współpracował i udało mu się załatwić niższe stawki. Moja wypożyczalnia na początku nie miała wiele zamówień, bo ludzie jeszcze mnie nie znali i dlatego zainwestowałem w reklamę. To dzięki niej zainteresowanie moimi kontenerami wzrosło błyskawicznie. Każdego dnia wypożyczałem kilka kontenerów i zacząłem na tym całkiem nieźle zarabiać. Po roku prowadzenia działalności zakupiłem więcej kontenerów na gruz, bo doszło do tego, że klienci musieli czekać. Wszystkie kontenery były w tym czasie w użyciu. Interes okazał się bardzo trafiony i byłem wdzięczny swojemu przyjacielowi, że mnie na to wszystko namówił. On sam nie raz pożyczał ode mnie kontener na gruz jak pracował przy jakiejś rozbiórce. Wiodło mi się coraz lepiej i byłem zadowolony z osiąganych zysków. Klienci zawsze mnie doceniali.

Po jakimś czasie w swojej firmie zatrudniałem kilkunastu pracowników. Zacząłem również rozwijać swoją działalność i poza wypożyczaniem kontenerów zajmowałem się także odbiorem gruzu. Dodatkowe usługi spotkały się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko we Wrocławiu. 

Napisz do www.eko-city.com.pl