Wykorzystanie płyt tarasowych na podkładkach do budowy tarasu

Wykorzystanie płyt tarasowych na podkładkach do budowy tarasu

 

Niekiedy mając domek, gdzieś na uboczu mamy do tego jeszcze ogród. Nie w sposób nie mieć pięknego tarasu z widokiem na cały nasz ogród. W tym celu nasz piękny taras wykładamy na przykład płytami tarasowymi, które są bardzo praktyczne i przystępne na każdą kieszeń użytkownika. Niedawno postanowiłam zbudować piękny taras, gdzie będę mogła mieć swoje kwiaty, postawić grilla, czy stół

Nowe płyty tarasowe z tyłu domu

płyty tarasowe na podkładkachW ostatnim czasie robiłam remont w swoim domu, które znajduje się na uboczu miasta przez co mam piękny widok na pobliski las. W sowim salonie mam dość przestronne okna, przez co pomieszczenie wydaje się większe i mam widok na ogród i w oddali las. Aby zachować prosty wygląd ogrodu, ale jednocześnie nadać mu  jakiegoś charakteru, to postanowiłam, że z tyłu domu zbuduje taras. Uważam, że to genialny pomysł. W końcu będę mogła gdzie postawić swoje kwiaty doniczkowe. Wiem, że płyty tarasowe na podkładkach mogą wam wydawać się dziwnym pomysłem, ale nie wiecie jaki uzyskałam efekt końcowy. Wszystko w końcu ze sobą współgra. Skoro tak zaskakująco dobry efekt otrzymałam przy budowie tarasu, to zrobiłam jeszcze ogrodzenie wokół niego. Płyty tarasowe na podkładkach są bardzo tanie i szybko można położyć cały taras. Muszę powiedzieć, że sprzątanie takich płyt jest dziecinnie proste, nie zajmuje zbyt dużo czasu i przede wszystkim te płyty tarasowe na są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Co jest przecież bardzo ważne. Nie chce za bardzo kłaść na tarasie rzeczy, które mogły by uszkodzić płyty, ale przy tych mogę położyć co chcę. Tak więc koszt zakupu i położenia płyt tarasowych jest przystępny.

Uważam, że należy eksperymentować w wyglądzie swoich pomieszczeń. Łączyć ze sobą rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogą do siebie nie pasować, albo ich miejsce na pewno nie powinno być tam gdzie chcemy to coś umieścić. I tak też było z moim tarasem. Wykorzystanie płyt tarasowych na podkladkach było rewelacyjnym zabiegiem dekoratorskim. Wcale nie żałuję takiego posunięcia.