Wyjątkowe wyposażenie jachtów luksusowych

Wyjątkowe wyposażenie jachtów luksusowych

czarter jachtów

Łodzie luksusowe? To najciekawsza i najlepsza forma rozrywki, jaką można sobie wyobrazić. W ofercie takiej podróży i w wyposażeniu samych łodzi jest w zasadzie wszystko. A przynajmniej wszystko, czego można sobie życzyć podczas wakacji.

Czarter jachtów to fajny sposób na spędzenie wakacji

Wyposażenie i wygląd wewnętrzny jachtów, szczególnie tych luksusowych, przypomina najlepszej klasy hotele. Dotyczy to zarówno sypialni, jak i pomieszczeń wspólnych. Oczywiście styl zaprojektowanych pomieszczeń zależy od wcześniejszego zamówienia. Spotyka się jachty o pięknym, klasycznym wyglądzie.

czarter jachtówNie mniej popularne są też i bardziej nowoczesne, o awangardowym designie, niezwykłych stylizacjach. Sypialnie w łodziach luksusowych to najczęściej dwuosobowe kabiny. Trudno je jednak nazwać marynarskimi kajutami. Zależnie od standardu, ich wyposażenie może się znaczenie różnić. Łóżka, zwane na wodzie kojami, mogą wyglądać bardzo odmiennie od naszych wyobrażeń. Znamy obraz piętrowych łóżek, ale to – szczególnie w przypadku luksusowych jachtów – całkowita rzadkość w przy wynajmie. Załoga jest zakwaterowana osobno, w wydzielonej części jachtu, tak aby nie przeszkadzać, by klienci czuli się swobodnie i komfortowo. W sypialniach są łóżka małżeńskie albo osobne – zależnie od wymagań. W dwuosobowych kojach wygodnym rozwiązaniem jest bliźniacze ułożenie identycznych łóżek. W pomieszczeniach jachtu znajduje się najwyższej jakości sprzęt elektroniczny: telewizory i sprzęt muzyczny. Mamy też w standardzie dostęp do Internetu. W wyposażeniu, gdy mamy na myśli czarter jachtów, są zawsze tak zwane zabawki wodne, czyli sprzęt związany z wypoczynkiem nad wodą: pontony motorowe, skutery, narty wodne, deski surfingowe. Możemy więc spędzać czas opalając się, ale też bardzo aktywnie. Większe łodzie na tym swoich możliwości nie kończą. Są wyposażone w bardziej ekskluzywne i przestronne łazienki, mają sprzęt do fitness, salony odnowy biologicznej, sauny i jaccuzi. W standardzie jest oczywiście dobrze wyposażona kuchnia wraz z obsługą. Tu osobisty kucharz zapewni nam takie dania, jakich tylko sobie życzymy.