Wyjątkowe chwile na Mazurach

Wyjątkowe chwile na Mazurach

 

Od dawna chcieliśmy z chłopakiem wybrać się na wakacje z prawdziwego zdarzenia. Niestety w tym roku nie było nam to dane z racji braku urlopu. W związku z tym musieliśmy zdecydować co wybieramy – weekend nad morzem czy w spa? Namówiłam go na tę przyjemniejszą opcję – dwa dni relaksu i kąpieli błotnych.

Weekend w SPA na Mazurach

hotel na mazurachTo miał być mój pierwszy raz w SPA, dlatego oczywistym było, że nie znałam się na tym i nie wiedziałam który hotel będzie najlepszy. Przyjaciółka pomogła mi podjąć decyzję – hotel na mazurach! Zawsze chciałam jechać na mazury, więc dlaczego nie skorzystać z okazji i spędzić tam dwa romantyczne dni z ukochanym? Zaproponowałam to mojemu chłopakowi, który z chęcią się zgodził i dwa tygodnie później pojechaliśmy się zrelaksować. Wybraliśmy opcję All Inclusive, która okazała się naszym najlepszym wyborem. W cenie mieliśmy zagwarantowane zabiegi na twarz i ciało. Maseczka na twarz, peeling całego ciała i wspólny masaż czekoladą. Aby jeszcze bardziej się odprężyć po masażu wskoczyliśmy do jacuzzi, gdzie spędziliśmy miłe chwile. Gdy po wszystkim wróciliśmy do pokoju czekał na nas szampan, a wszędzie poustawiane były świeczki. To wszystko i piękny widok na mazury z naszego okna sprawił, że czułam się niesamowicie zrelaksowana. Następny dzień spędziliśmy nad jeziorem, ciesząc się świeżym powietrzem i wyjątkowym krajobrazem. Pomimo faktu, że nie mogliśmy pojechać do gorącej Chorwacji, tak jak od zawsze marzyliśmy, to i tak byłam w pełni usatysfakcjonowana takim rodzajem wypoczynku.

W tym roku postawiliśmy na masaże i zabiegi, ale spędziliśmy też czas spacerując przy jeziorze. Może w przyszłym roku spędzimy tu więcej czasu i odkryjemy mazury z innej strony. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać większą grupę znajomych i spędzimy wspólne chwile w tym wyjątkowym miejscu.