Wybór fit cateringu w Poznaniu

Wybór fit cateringu w Poznaniu

Razem z moim mężem postanowiliśmy zadbać o swoja kondycję psychiczną i fizyczną. Od pewnego czasu do pracy dojeżdżamy rowerami, spacerujemy popołudniami i zaczęliśmy regularnie chodzić na siłownię. Postanowiliśmy także wzbogacić naszą codzienną dietę o nowe, zdrowsze potrawy.

Smaczne fit cateringi w Poznaniu

fit catering poznańChcieliśmy zmienić swoje codzienne nawyki żywieniowe i wprowadzić bardziej racjonalne posiłki do diety. Ponieważ nie mamy zbyt wiele czasu na to, aby przygotowywać posiłki w domu, a długotrwałe zakupy spożywcze nie są dla mnie żadną przyjemnością, postanowiłam skorzystać z gotowych wzorców. Jeśli chodzi o fit catering Poznań ma sporo do zaoferowania. W sieci znalazłam firmę, która przygotowywała smaczne i zdrowe posiłki i dowoziła je prosto do domu. Z dużą uwagą przejrzałam plany żywieniowe dostępne na stronie i po konsultacji z mężem zamówiliśmy dwa różne plany z jedzeniem. Dla siebie wybrałam abonament, w którym dostarczano mi pięć posiłków dziennie, a ilość kalorii nie przekraczała trzech tysięcy. Mój mąż dobrał dla siebie podobną ilość posiłków, jednak ich kaloryczność byłam trochę zwiększona z uwagi na to, że wykonuje ciężki, fizyczny zawód. Już po pierwszym tygodniu zaczęliśmy odczuwać bardzo fajne efekty stosowania tego typu żywienia. Posiłki były nie tylko zdrowe i przygotowane w oparciu o plany żywieniowe, ale także smaczne i bardzo kolorowe. Na śniadanie jedliśmy smaczne placki owsiane z jogurtem, pyszne kanapki z pełnoziarnistym chlebem i kozim serem. Drugie śniadanie zabieraliśmy do pracy. Podczas tego śniadania spożywaliśmy między innymi sałatkę z ryżem i ananasem, a także bardzo pożywne zupy na bazie warzyw. Obiady były bardzo urozmaicone i składały się na nie takie dania jak strogonow z wołowiny czy kurczak w sosie curry z dodatkiem warzyw. Podczas podwieczorku jedliśmy różnego rodzaju tarty owocowe, a także smaczne przekąski z grzybami. Kolacja zazwyczaj była lekka, lecz równie smaczna i w zależności od dnia jedliśmy sałatki z tuńczyka, pierożki lub bukiety świeżych warzyw. Nasza nowa dieta bardzo przypadła mi do gustu i cieszyłam się, że każdego dnia jedliśmy smaczne i zdrowe produkty, które poprawiły naszą sylwetkę i samopoczucie.

Dieta, którą zaczęliśmy stosować była niezwykle bogata i składała się z mnóstwa świeżych składników. Każdego dnia jedliśmy nowe potrawy, które były bardzo smaczne i pożywne, a dodatkowym atutem było to, że były dostarczane wprost pod nasze drzwi w ładnych, ekologicznych opakowaniach.