Wprowadzenie do oferty rajstop profilaktycznych

Wprowadzenie do oferty rajstop profilaktycznych

W moim sklepie były dostępne różne produkty a ludzie darzyli mnie zaufaniem. Prowadziłem sklep medyczny niedaleko szpitala i to zapewniało mi tak duże ilości klientów. Często wprowadzałem do oferty nowe produkty i dzięki temu miałem największy wybór w okolicy. 

Dużo sprzedanych par rajstop profilaktycznych 

rajstopy przeciwżylakowe profilaktyczneCo jakiś czas odwiedzał mnie przedstawiciel handlowy, którego bardzo lubiłem. Zawsze proponował mi on doskonałe produkty, które świetnie się sprzedawały. Na dodatek ceny nie były wygórowane a dla klientów to było najważniejsze. Tym razem przedstawiciel przywiózł mi rajstopy przeciwżylakowe profilaktyczne, które były nowością. Nigdy wcześniej rajstop tego typu nie sprzedawałem, ponieważ uważałem, że to zbędne, jednak nie raz jakaś osoba o takie coś mnie pytała a ostatnio miało to miejsce coraz częściej. Zacząłem rozważać wprowadzenie tych rajstop profilaktycznych do oferty swojego sklepu, jednak najpierw wypytałem przedstawiciela handlowego o wszelkie szczegóły. Wiedziałem, że rajstopy przeciwżylakowe poprawiały krążenie krwi i przynosiły ulgę, dlatego zdecydowałem się zamówić sto par. Na witrynie sklepu wywiesiłem też informację, że takie rajstopy profilaktyczne były u mnie dostępne. Przedstawiciel od ręki dał mi sto par, które miał w bagażniku a na dokonanie płatności miałem siedem dni. Oczywiście za rajstopy zapłaciłem od razu, ponieważ to nie był duży koszt a lubiłem rozliczać się na bieżąco. Rajstopy już od pierwszego dnia sprzedawały się w ogromnych ilościach.

Podczas kolejnej wizyty tego przedstawiciela handlowego podziękowałem mu, że zaoferował mi swój nowy produkt, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Zamówienia składałem tylko u tego człowieka, ponieważ ze wszystkiego byłem zawsze bardzo zadowolony.