W zdrowym ciele zdrowy duch

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zabieg SPA

W czasach gdzie choroby zawodowe biorą górę nie można uniknąć bólu kręgosłupa czy karku. Wielu z nas chodzi do masażystów i wydaje nie małe sumy pieniędzy, jednak większość z nas nie ma na to czasu. Pogoń za pieniądzem tak właśnie sprawia, że później na starość tylko wózek inwalidzki. Nikt z nas nie chciałby tak żyć na starość.

Czy łóżka nefrytowe dobrze wpływają na zdrowie?

TZabieg SPAego możemy uniknąć kupując sobie łóżko nefrytowe. Fakt nie jest to tania inwestycja ale jak pomaga. Działa na zasadzie leczniczych właściwości nefrytu, który już od dawnych czasów był używany do okładania nerek. Oczywiście był nagrzewany. Teraz mamy łóżka nefrytowe działające na tej zasadzie. Dodatkowo masujemy też ciało czasami na kilka modułów. Ponadto łóżko nefrytowe często zawiera też słuchawki mp3, dzięki którym można słuchać relaksacyjnej muzyki podczas masażu. Jeżeli mamy podejrzenia, że nasza skóra ma jakieś defekty to możemy iść na komputerowe badanie skóry, podczas którego dzięki analizatorowi skóry dowiemy się co nam dolega. Analizator skóry to taki sprzęt, który bada nam strukturę naszej skóry i porównuje czy nie odbiega ona od normy. Jeśli zdarzy się, że tak to wtedy musimy udać się do dermatologa. Problemy ze skórą możemy mieć przez urządzenia do kosmetyczne, które wpływają źle na naszą skórę. Poprawiają niby wygląd ale źle działają na skórę i niszczą ja, co może prowadzić nawet do nowotwór skóry. Jest to niebezpieczne jak każdy nowotwór. Dlatego łóżka nefrytowe są w stanie nam pomóc ponieważ dzięki długim falom, które wnikają w skórę leczą i niwelują szkodliwe reakcje obronne.

Zawsze jednak zamiast kupować drogie łóżka nefrytowe, możemy naturalnie zadbać o swoje zdrowie i np. codziennie robić po kilka pompek czy brzuszków, a ludzie nieco ambitniejsi mogą też pobiegać. Wtedy ani żadne łóżko nefrytowe, ani badanie analizatorem skóry nie będzie nam potrzebne. Pamiętajmy, tu szczególnie zwracam się do kobiet, że kosmetyki są najbardziej szkodliwe dla skóry.