Tłumacz Bydgoszcz przysięgły jakich unikać

Tłumacz Bydgoszcz przysięgły jakich unikać

tłumaczenia

W każdym zawodzie możemy trafić na niesolidne osoby, trafiłam raz na krawcową, która zmarnowała mi super piękny i drogi materiał, ale pomyślałam, no cóż miałam pecha, bo następna była już dobra. Nieraz jakaś koleżanka była niezadowolona z fryzjera, kolega narzekał na mechanika samochodowego, ale zdawało mi się, że tłumacz Bydgoszcz przysięgły, to ktoś poważny i odpowiedzialny.

Nie wszyscy tłumacze z Bydgoszczy są rzetelni

tłumaczeniaW końcu zdał egzamin, wpisali go na listę tłumaczy, zatem jest to osoba kompetentna i nie muszę poszukiwać tłumacza przeglądając niezliczone strony internetowe z hasłem: tłumacz Bydgoszcz. Kliknęłam pokazał mi się na pierwszym miejscu: tłumacz przysięgły niemieckiego, Bydgoszcz zatem zadzwoniłam. Uzgodniłam koszt tłumaczenie, wysłałam emailem teksty, przelałam zaliczkę i czekałam. We wtorek miałam otrzymać je przetłumaczone, niestety nie otrzymałam ich. W środę kilkakrotnie dzwoniłam i pisałam. Pozostawiłam wiadomość na poczcie głosowej i czekałam. W czwartek po południu tłumacz odezwał się , tłumaczył się sprawami osobistymi i obiecał że najpóźniej o 20:00 tekst będzie na mojej poczcie. Niestety tekstu nadal nie było. Zniechęcona zaczęłam szukać nowego tłumacza, bo sprawa była niecierpiąca zwłoki. Drugi tłumacz okazał się bardzo rzetelną osobą, nie wziął zaliczki, potwierdził termin wykonania, a przede wszystkim wykonał usługę sprawnie i fachowo. Nauczyło mnie to sprawdzać dokładnie osoby, którym chce powierzyć wykonanie tłumaczenie, a co najważniejsze nigdy nie dam już żadnej zaliczki a konto wykonania usługi nawet osoby, o których do tej pory sądziłam że nie muszę.

Zatem nadal mądre jest powiedzenie : mądry Polak po szkodzie, napisze sobie to na pulpicie komputera by nigdy więcej nie dać się oszukać. I wszystkim znajomym opowiedziałam o mojej przygodzie z tłumaczem, mam nadzieję że oni to również zapamiętają.