Stylowe spódniczki w kratkę

Stylowe spódniczki w kratkę

 

W każdej szafie kobiety znajdziemy wiele rodzajów spódnic i sukienek. Począwszy przez długie aż do kostki, a skończywszy na krótkich. Jeśli kobieta lubi chodzić w spódnicach na codzień to zapewne ma także kilkanaście kolorów. Gładkie jedno kolorowe spódnice są wręcz uwielbiane przez kobiety. Natomiast są takie wzory jak na przykład kratka lub panterka, bez których kobieta nie wyobrażam sobie swojej szafy.

Wzory kratki na ubraniach

spódnica w kratkę plisowanaOd wielu lat spódnica w kratkę plisowana jest bardzo modna. Najbardziej popularne są kratki czarno białe lub czerwono czarne. Właśnie te dwa kolory są najczęściej wybierane przez kobiety. Zazwyczaj wzór kredki kolorze się eleganckimi strojami. Dlatego też krótkie plisowane spódnice w kratkę zazwyczaj kobiety ubierają do butów eleganckich np. szpilek lub sandałków. Do niej można założyć gładką jedną kolorową bluzkę t-shirt. Oczywiście czarna lub biała koszula również pasuje. Cena za krótką spódniczkę w kratkę to koszt około 100 zł. Oczywiście w znanych i markowych butikach taka spódniczka kosztuje znacznie więcej. Ważne by była ona najlepszej jakościowo bawełnę, którą producent zaleca prać w maksymalnej temperaturze 40°. Ze względu na plisy takiej spódnicy lub sukienki nie należy prasować. Bardzo często do takich spódnic dodawane są różne ozdoby np. postaci złotego łańcuszka lub zamków.

Wszystkie kobiety, które cenią sobie wygodę ale zarazem eleganckie powinny w swojej szafie mieć kilka sukienek lub spódnicę. Nie tylko na wielkie okazję oraz wyjścia, lecz także na co dzień. Na pewno do takich mogą należeć spódniczki plisowane w kratę. Kobiety zostawiają mnie w różnego rodzaju obuwiem oraz koszulkami. Ponadto  równie często kupujemy naszym małym dziewczynkom, które uwielbiają się stroić i przebierać.