Styl etno – wyszukane dekoracje wnętrz

Styl etno – wyszukane dekoracje wnętrz

pokój

Styl etno to podróż po całej Ziemi. W tej aranżacji można spotkać kultury całego świata, od jego początków, aż do współczesności, a nawet i przyszłości. Aranżując mieszkanie w tym stylu można skupić się na jednym regionie, ale można też łączyć różne kultury. Artykuły dekoracyjne powinny być unikatowe, a nie masowe. Wyszukane dekoracje wnętrz są drogie, ale efektowne.

Wyszukane dekoracje wnętrz zachwycą twoich gości

pokójMeble mogą być z egzotycznego drewna, a desenie nawiązując do skóry zwierzęcej, to jest prosty sposób, aby wprowadzić do swojego mieszkania afrykańskie klimaty. Ważne, zwłaszcza wtedy gdy łączy się przedmioty z różnych części świata, żeby się ze sobą nie kłóciły. Trzeba brać pod uwagę formę, fakturę, materiał i kolor. Jednym słowem wszystko. Popularnym trikiem jest po prostu wstawienie fototapety przedstawiającej wyraźnie przyrodę i klimaty tropikalne, nawiązujące oczywiście do stylu etno. Podłogi obowiązkowo muszą być z egzotycznego, jasnego drewna, aby wyszukane dekoracje wnętrz wyróżniały się na jej tle. Barwy powinny być o naturalnych barwach, takich jak kolory ziemi, beże, zielenie i brązy. Nie można jednak z nimi przesadzić, wszystko powinno zostać użyte z głową i umiarem, najlepszym sposobem będzie rozluźnienie się i spokojnie analizować co byśmy chcieli, na ile można sobie pozwolić, żeby zachować ład i spokój, a uniknąć chaosu i bałaganu. Dodatki do wnętrz najlepiej by było wykonane jedwabiu, bambusa z motywami egzotycznej przyrody lub oryginalnej łąki. Dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w różne nietypowe rośliny doniczkowe.

Styl ten jest odpowiedni dla osób, które chcą się oderwać od rzeczywistości i poczuć smak zagranicznych kultur. Warto zainwestować w wyszukane dekoracje wnętrz