Statuetka okolicznościowa na prezent

Statuetka okolicznościowa na prezent

Na rynku mamy szeroki wybór upominków. Ciekawym pomysłem są grawerowane statuetki. Może to być niebanalny prezent dla najbliższych. Produkty są lekkie, wykonane bardzo precyzyjnie. Można na nie nanieść grafikę 3 D, dowolny tekst. Taki upominek można wręczyć w przypadku wyjątkowych okazji. Wybierając statuetki okolicznościowe, możemy im nadawać indywidualny charakter.

Wybór statuetek okolicznościowych

statuetki okolicznościoweTakie upominki sprawdzą się w przypadku jubileuszy. Produkty można wykorzystać również jako nagrodę w konkursie. Taką nagrodę wyróżnia unikatowy styl, szeroki wybór kolorów. Mogą również posłużyć jako pamiątka i podziękowanie dla rodziców na weselu. Produkty mogą być zrobione z drewna, ceramika, szkła, mosiądzu, akrylu. Grawery na prezencie wykonywane są metodą komputerową lub laserową. Sklepy internetowe oferują stworzenie produktu o dowolnym kształcie i rozmiarze. Dostępne są również gotowe projekty. Taki upominek będzie zachwycał swoim wyjątkowym charakterem przez lata. Statuetki sprawdzą się jako nagroda w zawodach sportowych. Popularne są szklane produkty dla zwycięzców konkursów sportowych. Szklane wyroby podkreślają wyjątkowość upominku. Na trofeum można dodać dowolny napis. Ze względu na cenę dużą popularnością cieszą plastikowe upominki z grawerem. Ze szczegółowością o detale tworzone są drewniane statuy. Jest to świetny sposób na prezent dla wyjątkowej osoby.

Wśród dostępnych produktów możemy znaleźć podświetlane upominki z grawerem. Stworzone są z przezroczystego akrylu. Grawer świecie się w dowolnym kolorze. Doradcy w sklepie z upominkami pomogą wybrać produkt dopasowany do rangi danej uroczystości. W gamie prezentów z grawerem do wyboru mamy modele klasyczne, kreatywne, zabawne. Warto zaskoczyć bliskich niebanalnym upominkiem.