Sklep ze ściennymi obrazami ażurowymi

Sklep ze ściennymi obrazami ażurowymi

Kilka miesięcy temu ukończyłam jedną z najlepszych szkół graficznych w naszym kraju. Razem z moimi znajomymi ze studiów postanowiliśmy stworzyć swoją własną firmę, która będzie zajmować się szeroko pojętymi dekoracjami do pomieszczeń. Mieliśmy w swoimi zespole naprawdę dobrych grafików oraz ludzi, którzy posiadali niezwykły talent do tworzenia przepięknych elementów.

Gustowny i elegancki obraz ażurowy ścienny

obrazy na ścianę ażuroweWkrótce, nasza pracownia ruszyła. Jakiś czas później, otrzymaliśmy kilka pierwszych zleceń i staliśmy się coraz bardziej popularni w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. W naszym sklepie największą popularnością cieszyły się obrazy na ścianę ażurowe, z uwagi na ich wyjątkowe wzory oraz wspaniałą estetykę wykonania. Wszystkie projekty były wykonywane w naszej pracowni. Wszystkie nasze obrazy były oryginalnymi produktami, a każdy wzór był tworzony przez naszych grafików na indywidualne życzenia klientów. Ceniliśmy sobie wszystkie uwagi klientów i dzięki sprawnej komunikacji tworzyliśmy przepiękne dekoracje dla różnych osób. Nasze dekoracje ażurowe ścienne były montowane na drewnianych ramach, dzięki unikalnej grafice dystansowały się od ściany i nadawały bardzo oryginalnego charakteru 3d. Na każdym z etapów projektu, klienci mieli wgląd do swojego zamówienia, mieli okazje modyfikować zamówienie zgodnie ze swoimi potrzebami, a nasi pracownicy uwzględniali wszelkie uwagi. Ponadto, nasze obrazy były wycinane laserem, malowane i szlifowane za pomocą rąk w naszej pracowni, dlatego wszystkie obrazy z naszego sklepu były oryginalne i dostosowane do indywidualnych zamówień. Wkrótce, nasza pracownica zyskała jeszcze większą popularność w Internecie, a my zdecydowaliśmy się otworzyć kolejną siedzibę naszej pracowni.

Jakiś czas temu wspólnie z kilkoma znajomymi postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli sprzedawać pracę naszych rąk. Dzięki swoimi umiejętnościom, udało nam się uruchomić wspaniałe miejsce, w którym każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie, a finalne produkty były nie tylko oryginalne, ale również bardzo gustowne.