Siatkę do odgrodzenia działki kupiłem u producenta

Siatkę do odgrodzenia działki kupiłem u producenta

Kilka lat temu kupiliśmy z żoną działkę budowlaną, na której planowaliśmy postawić nasz własny dom. Znaleźliśmy grunt za naprawdę dobre pieniądze co wówczas było dla nas najistotniejsze. Działka, którą kupiliśmy była jednak nieogrodzona, więc od razu postanowiliśmy się tym zająć. Minęło jednak kilka lat zanim zamontowaliśmy na niej tymczasowe ogrodzenie.

Najtaniej wychodziła zwykła siatka ogrodzeniowa

sprawdzony producent siatki ogrodzeniowejPrzez kilka lat od zakupu nie grodziliśmy naszej działki, bo ne miało to większego sensu. Dopiero na początku tego roku postanowiliśmy, że ruszamy z realizacją naszych planów. Chcieliśmy postawić na naszej działce piękny domek, w którym zamieszkamy z naszym synkiem. Zanim zaczęliśmy budowę wymarzonego domu jednorodzinnego musieliśmy zająć się zamontowaniem ogrodzenia. Najtańszą opcją okazała się zwykła siatką leśna. Oferował ją w internecie pewien znany i sprawdzony producent siatki ogrodzeniowej. Zamówiliśmy odpowiednią ilość rolek no i oczywiście słupki, do której siatkę można było zamontować. Montażem siatki zająłem się samodzielnie. Nie było w tym niczego trudnego. Obsadziłem słupki w odległości dwóch metrów od siebie. Do ich zamontowania musiałem przygotować sporo zaprawy cementowej, bo takie słupki muszą być zamontowane bardzo solidnie. Następnie rozciągnąłem siatkę od słupka do słupka i po kilku dniach ogrodzenie naszej działki było już gotowe. W międzyczasie zamówiłem też bramę i furtkę, żeby można było wchodzić na działkę w cywilizowany sposób.

Ogrodzenie naszej dość dużej działki kosztowało nas niespełna pięć tysięcy złotych. Zapłaciłem jedynie za siatkę, którą i tak kupiłem po najlepszej cenie bezpośrednio u producenta. Nie chcieliśmy wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na ogrodzenie, ponieważ w zamyśle jest to tylko i wyłącznie tymczasowe rozwiązanie na czas budowy.