Rower Gazelle Orange

Rower Gazelle Orange

Rowery dla kobiet mają inaczej wyprofilowaną ramę, dzięki czemu paniom łatwiej wsiadać i zsiadać z nich. Jazda na rowerze jest przyjemnością, kiedy mamy dobrze dobrany model, ponieważ każdy jest przeznaczony do innego rodzaju terenu.

Jak wyglądają rowery marki Gazelle?

gazelle orangeJedni używają roweru jako środa transportu, narzędzia do pracy, czy do osiągania najlepszych wyników sportowych. W sprzedaży znajdziemy kilku czołowych producentów rowerów, którzy oferują swoim klientom ciekawe modele. Jednym z damskich rowerów, który zasługuje na uwagę jest Gazelle Orange. Jest to rower, który posiada aluminiową ramę, amortyzatory z regulacją tłumienia oraz amortyzowaną sztycę podsiodłową. Odpowiednio wyprofilowana kierownica, pozwala na komfortową i wygodną pozycję podczas jazdy, dzięki czemu nie ryzykujemy bólem kręgosłupa. Rower posiada kompletne oświetlenie, z czego przednie jest napędzane z dynama, a tylne na baterie. Łańcuch posiada osłonę, wykonaną z wytrzymałego plastiku, która chroni go przed dostaniem się do środka kamieni, ale też zabezpiecza kierowcę przed zabrudzeniem się. Gazelle posiada także praktyczny bagażnik, na którym można zamontować koszyk, lub dwie sakwy podróżne. Aby zwiększyć komfort jazdy podczas pokonywania mokrej nawierzchni, oba koła zostały wyposażone w błotniki, z czego tylni jest bardziej zabudowany, żeby zabezpieczyć rowerzystkę przed ochlapaniem. Regulacja kierownicy jest bardzo prosta i odbywa się bez użycia jakichkolwiek kluczy, więc możemy to zrobić w każdym momencie.

Rowery z serii Orange są idealne dla kobiet, które cenią prostotę, wygodę i wysoką jakość. Świetnie się sprawdzi na dalekich trasach, ale także podczas jazdy po mieście. To połączenie modelu miejskiego z turystycznym, a więc może mieć szerokie zastosowanie.