Przewóz osób i wyprawa badawcza w celu odkrycia tajemnic orek

Przewóz osób i wyprawa badawcza w celu odkrycia tajemnic orek

przewóz osób

Zawsze interesowałem się dziką przyrodą. Po ukończeniu swojej edukacji na swojej uczelni postanowiłem zatrudnić się w wielkim instytucie badawczym. Tam zajmowaliśmy się problemami zwierząt.

Przewóz osób z Bydgoszczy był sponsorowany

przewóz osóbTym razem znalazł się sponsor z Bydgoszczy, który zaproponował nam rejs po oceanie w celu nagrania życia dzikich orek. Są to duże morskie zwierzęta o charakterystycznych barwach. Występują w morzu północnym oraz śródziemnym. Na początku musieliśmy zająć się całą logistyką dotyczącą tego wyjazdu. Bardzo pomocna była dla nas Lufthansa. Mogliśmy w ten sposób przedostać się swobodnie do Niemiec. Berlin miał dużo większe możliwości. My jako grupa naukowców musieliśmy mieć spotkania w celu przygotowywań. Ocean bywa bardzo niebezpieczny i każdy z nas musiał wiedzieć jak się zachowywać w danej sytuacji. Także zwyczajna wypożyczalnia busów byłaby dla nas trochę za droga. Nasz sponsor miał na szczęście lepsze rozwiązanie tego problemu. Znaleźliśmy osobę, która prowadziła wynajem busów i zaoferowała swoją pomoc. Dzięki temu sporo mogliśmy zaoszczędzić co oznaczało dłuższy rejs w bardzo trudnych warunkach. Wszystko układało się po naszej myśli. Mieliśmy własny wynajem autobusów. Przed całym wyjazdem musieliśmy tylko sami zakupić sobie ciepłe ubranie oraz śpiwory. Nasz przewóz osób bydgoszcz miał być bardzo profesjonalny oraz bezpieczny. My jako badacze musieliśmy zabrać ze sobą cały potrzebny sprzęt. Kamery odporne na działanie zimnej oceanicznej wody oraz drony maskujące były niezbędnym elementem naszej podróżny. Orka oceaniczna bywa bardzo agresywna oraz nieprzewidywalna. Każdy z nas wcześniej musiał zdać test.

Musieliśmy ograniczyć nieprzewidywalne sytuacje do minimum. Wraz z nami jechał ratownik medyczny, który miał nam pomagać w razie wszelkich problemów ze zdrowiem.

Tekst w oparciu o: www.crosstravel.pl