Prosta oferta biur rachunkowych dla rozpoczynających działalnosć

Prosta oferta biur rachunkowych dla rozpoczynających działalnosć

Co robi każdy świeżo upieczony przedsiębiorca zanim jeszcze założy swoją firmę? Szuka sobie biura rachunkowego, w którym będą prowadzić mu firmową księgowość. Praktycznie każdy, kto planuje założyć własną firmę, zaczyna od znalezienia księgowej lub księgowego. Mało kto decyduje się na samodzielne prowadzenie firmowej księgowości.

Promocje w biurach rachunkowych dla nowych firm

biura rachunkowe w tarnowskich górachKażde biuro zajmujące się prowadzeniem rachunkowości i księgowości stara się o pozyskanie jak największej ilości nowych firm. Szczególnie mile widziani są nowi klienci zakładający jednoosobowe działalności gospodarcze. Dlaczego tak jest? Bo prowadzenie księgowości dla takich firm jest bardzo proste i wymaga niewielkiego nakładu pracy. Obecnie wszystkie biura rachunkowe w Tarnowskich Górach mają ciekawe promocje dla nowych firm. Przyszli przedsiębiorcy z łatwością znajdą biura oferujące pierwsze trzy miesiące prowadzenia księgowości za darmo. Niektóre biura idą o krok dalej i oferują nawet pół roku darmowej księgowości. Można też znaleźć oferty, w których za pierwszy rok płaci się o połowę mniejszą cenę. Każda promocja ma na celu tylko to, żeby przyciągnąć do danego biura nowych klientów. Bo z każdej nowej firmy w przyszłości może zrobić się wielkie przedsiębiorstwo czy nawet korporacja. A prowadzenie pełnej księgowości dla dużych firm kosztuje nawet kilkadziesiąt razy więcej niż prowadzenie prostej księgowości dla małej firmy.

Każda firma musi rozliczać się z dochodów i podatków z właściwym urzędem. Można to robić samemu, ale bardzo mała liczba osób decyduje się na takie posunięcie. Wynajęcie biura rachunkowego daje spokój i pewność, że wszystko jest rozliczone tak jak być powinno. I dlatego właśnie w biurach są takie promocje dla nowych firm. Wszystko po to, żeby zachęcić je do współpracy.