Projektowanie włoskich sukienek

Projektowanie włoskich sukienek

ekskluzywna odzież włoska

Moda to zawsze było coś, co mnie bardzo interesowało. Lubiłam się przebierać, nosić za duże buty mamy, malować się i szyć ubranka dla moich lalek. Zawsze wiedziałam, że w przyszłości chcę zająć się projektowaniem mody.

Ekskluzywna odzież włoska wychodzi spod projektów wielkich projektantów

ekskluzywna odzież włoskaDlatego też chodziłam na zajęcia plastyczne, a babcia nauczyła mnie szycia. Niestety, z wyborem studiów był problem, bo w naszym kraju nie ma bardzo dobrych uczelni, jeśli chodzi o projektowanie ubioru. Jest wzornictwo, ale to nie to samo. Postanowiłam wyjechać do stolicy mody, czyli do Włoch. Ten kraj słynie z pokazów, wielkich projektantów, uczelni modowych. Dlatego też tam skierowałam swoje kroki. Ekskluzywna odzież włoska to coś fascynującego. Chciałam być tego częścią. Dlatego też chciałam jak najszybciej załapać się na jakieś praktyki i staże, choćby darmowe przy podawaniu ubrań, ale żebym mogła pracować w domu mody i się uczyć. Włoskie sukienki były zawsze fantastyczne i sama zaczęłam takie projektować. Szło mi z czasem coraz lepiej, i też łatwiej było mi się odnaleźć na studiach, mimo przebywania w obcy kraju. Pierwsza firma z jaką się zetknęłam to była coccinelle. Jest to znany włoski producent torebek. Widziałam kiedyś coccinelle torebki na luksusowej wystawie. Były bardzo ładne. Dlatego też bardzo się starałam, żeby wszystko było jak najlepiej wyglądało. Ważne były też drobiazgi, takie jak zamki, obicia, uchwyty. Teraz już spokojnie mogę się zajmować jedynie projektowaniem włoskich ubrań, a luksusowe zakupy nie są mi obce.

Bardzo się cieszę, żę udało mi się spełnić swoje marzenia, i zostać projektantów mody. Dzięki temu jestem spełnionym człowiekiem i nie planuję wyjeżdżać z tego kraju.