Projektowanie aplikacji mobilnych i start up

Projektowanie aplikacji mobilnych i start up

projektowanie aplikacji mobilnych

Start up to ostatnio bardzo modna nazwa. Wielu młodych ludzi, zwykle programistów i grafików komputerowych, zakłada już podczas studiów, lub tuż po ich zakończeniu, takie małe firmy z branży technologicznej. Zajmują się one rożnymi rzeczami.

Projektowanie aplikacji mobilnych to trudne zadanie

projektowanie aplikacji mobilnychWiele z nich pochłania tworzenie aplikacji mobilnych. Inne stawiają na gry komputerowe i chcą konkurować z amerykańskimi firmami. Jeszcze inne zajmują się robotyką i automatyką. Jednak to właśnie różnego rodzaju aplikacje czy portale społecznościowe cieszą się największą popularnością. Każdy chce powtórzyć sukces Facebooka., Twittera czy Instagrama. Projektowanie aplikacji mobilnych to trudne zadanie, ale jeśli tylko am się dobry pomysł i reklamę to można zarobić bardzo dużo pieniędzy. Przede wszystkim trzeba znaleźć sponsorów. We współczesnym świecie nie muszą to być już tylko biznesmeni, choć często są to oni. Możemy korzystać też z platform crowdfoundingowych, gdzie to internauci zapłacą za nasz projekt, w zamiast za jakąś ,,zapłatę”, an przykład za darmowy dostęp do aplikacji czy darmowy produkt. To dobre rozwiązanie, bo internauci doceniają nowe technologie, w tworzenie aplikacji na androida może ich zaciekawić.

Warto pamiętać, ze to także dobra reklama, szczególnie dla początkującej firmy, takie jak start up. Pamiętajmy także o tym, że liczy się przede wszystkim dobre wykonanie. Nawet najlepszy pomysł może nie wypalić, jeśli będzie pełen błędów, źle skonstruowany i nie nadający się do użytku. Zatem dbajmy o jakość wykonania.

Po więcej informacji zapraszam na stronę www.yarmobile.com/pl/index.php