Profesjonalna sesja dla zarządu firmy

Profesjonalna sesja dla zarządu firmy

Osiągnięcie sukcesu mojej firmy było dla mnie największym marzeniem, któremu podporządkowałam całe swoje życie. Spędzałam w biurze po dwanaście, czasem nawet czternaście godzin dziennie. Biegałam na spotkania z kontrahentami, szukałam nowych klientów. Byłam dostępna pod telefonem dwadzieścia cztery godzinę na dobę.

Organizacja sesji zdjęciowej

fotograf biznesowy WarszawaWszystko po to, aby to właśnie moja firma stała się tą najpopularniejszą w branży! I – opłaciło się to. Po upływie pewnego, niestety dość długiego, czasu, moje przedsiębiorstwo stało się rozpoznawalne. Na targach to właśnie moje stoisko było oblegane przez potencjalnych klientów, którzy łapczywie sięgali po oferowane przeze mnie ulotki i gadżety reklamowe. Infolinia non stop była zapchana, a konsultanci nie wyrabiali się z odpisywaniem na maile. Jednak postanowiłam pójść o krok dalej – i zadbałam o profesjonalną sesję zdjęciową dla zarządu przedsiębiorstwa. Zależało mi na tym, aby fotograf był naprawdę dobry i rzeczywiście znał się na rzeczy: powinien się specjalizować właśnie w wizerunkowych sesjach korporacyjnych. Przeszukałam cały Internet, zanim zdecydowałam się na pewną osobę. Okazało się, że jeżeli interesuje nas dobry, wykwalifikowany fotograf biznesowy Warszawa jest specyficznym miastem, w którym wiele osób się ogłasza, ale nie każdy ma się czym chwalić. Na szczęście przeczytałam wiele opinii o fotografach i wybrałam tego najlepszego. Nie żałuję – sesja, którą zorganizował, była całkowicie profesjonalna.

Na zdjęciach wyszłam jak bogini. W końcu nie bez powodu to ja jestem dyrektorką tego przedsiębiorstwa, to ja pcham je na szczyty. Teraz nasza sesja dostępna jest na stronie internetowej, ponadto prezentujemy zdjęcia podczas każdej konferencji biznesowej i każdych targów branżowych.