Profesjonalna firma transportowa w Gdańsku

Profesjonalna firma transportowa w Gdańsku

Kilka lat temu przeniosłem się z południa Polski do miejsca, w którym miałem objąć ważną funkcję w nowym miejscu pracy. Z zawodu jestem logistykiem i od ukończenia studiów pracowałem w wielu zakładach i instytucjach publicznych. Gdy nadarzyła się okazja do zmiany otoczenia, skorzystałem z niej.

Niedroga firma transportowa w Gdańsku

firmy transportowe gdańskMoje nowe miejsce pracy było niezwykle schludne i bardzo dobrze urządzone. Przeniosłem się do dużego zakładu produkcyjnego, który był liderem w branży przemysłowej. Od samego początku wiedziałem, że muszę zmienić kilka rzeczy w firmie i dostosować zakład do najnowocześniejszych warunków, również w kwestii komunikacji i przewozu materiałów. Jeżeli chodzi o dobre firmy transportowe Gdańsk zdecydowanie znajduje się w czołówce miast, które posiadają bardzo dobrą bazę spedycyjną. Kilka tygodni po tym jak objąłem nowe stanowisko, znalazłem renomowaną firmę, która zgodziła się współpracować z naszym zakładem. Jakiś czas później, nowa firma przewozowa zajęła się organizacją pierwszego transportu krajowego. Od tego czasu, wszystkie nasze materiały były przewożone w specjalnych ciężarówkach wprost do adresatów, a kierowcy posiadali wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty do przewozu maszyn, przesyłek ponadnormatywnych czy sprzętów metalurgicznych. Firma spedycyjna świetnie sprawdziła się przy okazji przesyłek dla naszego zakładu, dlatego wspólnie z prezesem zarządu zdecydowaliśmy się na dalsze korzystanie z ich usług.

Moja nowa praca okazała się być strzałem w dziesiątkę. Zajmowałem się szeroko pojętą logistyką i byłem bardzo zadowolony ze zamian jakie wprowadziłem na samym początku. Rozpoczęliśmy współpracę z bardzo dobrym przewoźnikiem, który w profesjonalny i sprawny sposób przewoził nasze materiały do każdego miejsca w Polsce.