Profesjonalna depilacja w Bemowie

Profesjonalna depilacja w Bemowie

Depilacja to nie taka prosta sprawa. Podczas golenia należy zachować ostrożność oraz być bardzo precyzyjnym, aby pozbyć się wszystkich niechcianych włosów. Jednak nie każda metoda jest skuteczna i prosta. Wszystko zależy od naszego czasu i pieniędzy.

Jaka depilacja jest skuteczna?

depilacja woskiem BemowoStandardowa depilacja, w której udział biorą pianka lub żel do golenia oraz maszynka, jest żmudna, długotrwała pod względem zabiegu ale krótkotrwała pod względem skuteczności, gdyż już na drugi dzień możemy zauważyć pierwsze włoski. Jest to irytujące, zwłaszcza latem, gdy codziennie chcemy mieć gładkie nogi. Tak więc standardowe golenie nie wchodzi w grę. W takim razie należy zastanowić się nad inną formą depilacji. Warto dowiedzieć się jak skuteczna będzie depilacja woskiem Bemowo. Taki rodzaj depilacji nie należy do najprzyjemniejszych, gdyż ściąganie plastrów ze skóry boli lub piecze. Cały zabieg polega na ogrzaniu plastra, na którym znajduje się wosk. Kiedy już nagrzejemy plaster, należy przykleić go dokładnie w miejscu, z którego chcemy pozbyć się włosów. Potem trzeba zdecydowanym jednym ruchem usunąć plaster z ciała. Ten ruch może okazać się bolesny, jednak jest dużo plusów takiego rodzaju depilacji. Po pierwsze ta metoda jest skuteczna, ponieważ usuwamy włosy z cebulką, dzięki temu na kolejne wyrastanie włosów poczekamy nawet trzy tygodnie a to bardzo długo w porównaniu do standardowego golenia. Jeśli odczuwamy ból podczas odklejania plastrów, możemy posmarować miejsce łagodzącym kremem po depilacji.

Jeśli zdecydujemy się na depilację woskiem możemy udać się do salonu kosmetycznego, który wykona to profesjonalnie i nie zostanie na naszej skórze ani jeden włosek. Taki zabieg nie jest stosunkowo drogi i pozwala cieszyć się gładkimi nogami przez bardzo długi czas.