Prezent na święta- szczoteczka soniczna.

Prezent na święta- szczoteczka soniczna.

szczoteczka soniczna

Zawsze na święta lubimy obdarowywać się różnymi prezentami. Od rodziców zazwyczaj dostaje jakieś gry, od cioci słodycze, a babcia jak to babcia woli nam dać coś praktycznego. W zeszłym roku były to śmieszne skarpety z kotkiem które miauczały jak się w nich robiło kroki. Dlatego zastanawialiśmy się z bratem, co dostaniemy od niej tym razem.

Szczoteczka soniczna to dobry prezent?

szczoteczka sonicznaNie mogliśmy się doczekać, aż nadejdzie czas rozdawania prezentów. Zawsze najpierw była kolacja uroczysta, na której najpierw się modliliśmy a potem śpiewaliśmy rodzinnie kolędy. Później jedliśmy główne dania, na szczęście nie musiałam próbować wszystkich dwunastu. Nie lubię ryb, więc to by było dla mnie niezłe utrapienie. Później jedliśmy deser, a na końcu w końcu upragnione prezenty. Z zaciekawieniem rozpakowywałam swoją paczkę od babci. Ku mojemu zdziwieniu była tam szczoteczka soniczna philips i byłam w szoku. Babcia i takie drogie prezenty? To na prawdę bardzo mi się przydało. Lubię takie nowości, a zwykła szczoteczka trochę mnie nudziła. Takie zwykłe szorowanie, to nie dla mnie. Dlatego teraz będę miała motywację, żeby regularnie szczotkować zęby. Brat też dostał, była to szczoteczka elektryczna oral b, o której kiedyś marzył. Nawet zaczął na nią zbierać, ale potem coś innego wpadło mu do głowy, i wydał to na jakieś deskorolki czy coś. Od razu po zjedzeniu poszliśmy testować nowe szczoteczki. No, babcia się postarała w tym roku, musieliśmy jej ładnie podziękować. Powiedziała, że cieszy się, że mamy taki entuzjazm, i ma nadzieje, że będzie nam się dobrze ich używać.

Na pewno tak będzie, w końcu to nie byle co. Od rodziców dostaliśmy grę planszową, i całą rodziną sobie pograliśmy, potem obejrzeliśmy Kevina i ruszyliśmy o północy na pasterkę. To był przepiękny dzień dla każdego z nas.

Szczoteczke soniczna można znaleźć na: hurtmedyczny.pl