Praktyczna szafa robiona na zamówienie

Praktyczna szafa robiona na zamówienie

Zapychanie mieszkań szafami szybko może doprowadzić do niechcianego zagracenia. Najczęściej kupujemy osobną szafę do naszej sypialni, a osobną dla naszego dziecka do jego pokoju. Bywa, że jeszcze trzecia szafa stoi na korytarzu. W ten sposób zapełniamy przestrzeń choć znacznie taniej wyjście nas zainwestowanie w jedną, porządną i ogromną szafę.

Szafa wnękowa na wymiar

szafy na wymiar lubuskieGdy ledwo mieścimy się z ubraniami naszej rodziny w trzech szafach możemy się teraz zastanawiać, czy jedna duża rzeczywiście pomieści wszystkie ciuchy. Okazuje się, że jak najbardziej. Typowe, tradycyjne szafy najczęściej posiadają małą ilość półek na rzecz drążka, co sprawia, że na dobrą sprawę nie są zbyt pojemne. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku szafy na wymiar Lubuskie jest województwem w którym bez problemu znajdziemy sklepy oferujące sprzedaż takich szaf. Przede wszystkim szafy na wymiar zajmują miejsce od podłogi aż do samego sufitu co już daje nam znacznie więcej dodatkowej przestrzeni. Drugą sprawą jest to, że szafy tego typu możemy zaprojektować tak, aby spełniały nasze potrzeby. Możemy zatem decydować zarówno o ilości półek, jak i ich wielkości, czy też długości drążka. To, jak wygląda szafa również podlega naszej decyzji dlatego możemy ją dopasować tak, aby doskonale wpisała się w wystrój naszego mieszkania. Najbardziej polecanym rozwiązaniem jest zamówienie szafy z ogromnym lustrem na drzwiach co czyni ją bardzo praktyczną.

Szafy robione na zamówienie bardzo często montuje się we wnękach, które występują niemalże w każdym mieszkaniu w bloku. Jak wiemy takie wnęki są wyjątkowo trudne do zagospodarowania, więc najczęściej wykorzystujemy je jako miejsce na buty lub wieszak na kurtki. Zamontowanie w nich szafy wnękowej sprawi, że brzydka wnęka wyrówna się ze ścianą, a z racji tego, że szafa będzie właśnie we wnęce paradoksalnie nie zajmie nam ona w ogóle miejsca w domu jednocześnie będąc w stanie pomieścić wszystkie ubrania rodziny.