Pracuję w księgowości i odpowiada mi ten zawód

Pracuję w księgowości i odpowiada mi ten zawód

księgowość w toruniu

Wiele lat temu dostałam bardzo dobrą posadę. Jak zawsze na początku było bardzo ciężko ale stwierdziłam, że po prostu muszę dać sobie jakoś radę. Nie było innego wyjścia i miałam nadzieję, że będę miała szerokie perspektywy awansu. W taki sposób biuro rachunkowe stało się moim miejscem pracy.

Moja praca w księgowości w Toruniu

księgowość w toruniuKażdego dnia przychodzili do nas inni klienci i czasami mieliśmy z nimi naprawdę bardzo dużo problemów. Jednak jako dobra księgowa musiałam sobie z nimi radzić. We wszystkim pomagała mi moja wiedza. Najbardziej lubiłam okres listopada. Wtedy nasza firma dostawała specjalne dofinansowania i szef organizował wyjazd integracyjny w Bieszczady. Tam czekały nas cztery dni w wspaniałej atmosferze. Taka codzienna księgowość Toruń potrafi naprawdę męczyć i każdemu przydał się jakiś dobry odpoczynek. Według mnie była to bardzo dobra okazja aby nabrać dystansu oraz siły do dalszej pracy. Również od czasu do czasu odwiedzaliśmy hotele w Bydgoszczy. Tam nasz prezes wynajmował sale konferencyjne i mieliśmy profesjonalne szkolenia. Wtedy mogłam udoskonalić swoje umiejętności i zdobyć nowe certyfikaty. Dla mnie była to nie zwykle dobra szansa. Usługi rachunkowe często się zmieniały, a każdy z nas musiał być na tak zwanym czasie. Wszystko odbijało się na naszej skuteczności. Tylko raz w mojej karierze pojawił się nie zadowolony klient. Tak naprawdę nie wiedziałam o co mu chodzi. Oczywiście nasze usługi księgowe nie zawsze były doskonałe i zdarzały się pomyłki. Jednak w takich sytuacjach natychmiast podejmowaliśmy natychmiastową reakcję aby wszystko pozostało w porządku.

Ten zawód dawał też wielką możliwość rozwoju oraz awansu. Taka wspinaczka po stanowiskach była nie zwykle emocjonująca. Ja miałam wkrótce osiągnąć naprawdę wielki sukces i jeszcze bardziej się spełniać.