Pracował dla mnie doświadczony projektant wnętrz z Bydgoszczy

Pracował dla mnie doświadczony projektant wnętrz z Bydgoszczy

W poszukiwaniach dobrego architekta wnętrz pomagała mi cała rodzina. Każda firma wydawała się być najlepszą i trudno było się zdecydować na coś rzeczywiście spełniłoby moje wszystkie oczekiwania, a klientką jestem wyjątkowo wymagającą. Ostatecznie zdecydowałam się na niezależnego projektanta z Bydgoszczy.

Zatrudniłam doświadczonego projektanta wnętrz z Bydgoszczy

doświadczony projektant wnętrz z BydgoszczyJeszcze przed rozpoczęciem pracy nad moim mieszkaniem długo rozmawialiśmy i każde z nas próbowało wynegocjować jakieś ustępstwa. Mi się marzył wielki, czerwony fotel w salonie, natomiast on twierdził, że zaburzy on harmonię i jest zdecydowanie za duży jak na tak mały salon. Potem to on próbował mnie namówić na czarną łazienkę, podczas gdy ja nie byłam w stanie sobie tego wyobrazić. Łazienka zawsze kojarzyła mi się z relaksującą jasnością, a jedyny ciemniejszy kolor, który byłabym w stanie tam zaakceptować to morski niebieski. Negocjacje trwały bardzo długo i tyczyły się nawet najmniejszych elementów np. wyboru doniczek lub poduszek. Z tego powodu projekt był przygotowywany bardzo długo. Mimo wszystko zupełnie mi to nie przeszkadzało, bo wiedziałam, że osoba z którą współpracuję to doświadczony projektant wnętrz z Bydgoszczy. Naszym wspólnym celem było stworzenie wyjątkowego, unikalnego mieszkania w którym będę czuła się komfortowo. Mimo, że cały czas obserwowałam prace nad projektem to ostateczny efekt bardzo mnie zaskoczył. Wiedziałam, że wszystko będzie wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas, ale całkowicie mi to odpowiadało. W salonie czerwona pufa dała mi namiastkę fotelu, a ciemniejszy kolor morza idealnie sprawdził się w mojej łazience.

Wiedziałam, że praca ze mną była trudna i z tego powodu jeszcze bardziej doceniam cierpliwość zatrudnionego przeze mnie projektanta i efekt, jaki ostatecznie powstał. Gdzie tylko mogę polecam głośno jego działalność.