Potrzebowałam kanapy do pokoju dziecka

Potrzebowałam kanapy do pokoju dziecka

 

Moja córeczka niedługo miała obchodzić trzecie urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zmienić z ojcem dziecka, wygląd jej pokoju. Córka wyrosła już z łóżeczka dziecięcego i postanowiliśmy jej kupić normalne łóżko, które jednakże będzie pasowało do wystroju pokoju dziecięcego. Zależało nam na tym, aby znaleźć praktyczne i wygodne łóżko.

Kupno kanapy do małego pokoju dziecięcego

kanapa do małego pokoju dziecięcegoPokój córki był dosyć mały, dlatego chcieliśmy kupić kanapę rozkładaną. Dzięki temu w ciągu dnia można byłoby ją złożyć, a córeczka zyskałaby w ten sposób miejsce do zabawy. Po kupno odpowiedniego sprzętu udaliśmy się do sklepu meblowego, gdzie od razu doradca klienta zapytał nas w czym może pomóc. Powiedzieliśmy, że interesuje nas kanapa do małego pokoju dziecięcego. Od razu zaprowadził nas on na odpowiedni dział i pokazał kilka wybranych mebli. Ostatecznie zdecydowaliśmy się zakupić małą kanapę, która była dosyć niska i posiadała zabezpieczenie, dzięki któremu mieliśmy pewność, że dziecko w nocy nie spadnie z łóżka. Kolejną jej zaletą było to, że miała ona wysoki zagłówek oraz skrzynię na pościel, na czym również bardzo nam zależało. Nie mniej istotna była dla mnie cena. Akurat ten mebel był w promocji, dlatego nie wahaliśmy się dłużej i dokonaliśmy zakupu. Umówiliśmy także datę dostawy kanapy do domu i dopłaciliśmy dodatkowo za jej wniesienie na piętro.

Byliśmy bardzo zadowoleni z dokonanego zakupu. Najbardziej mi się podobało to, że kanapa była wykonana z miękkiej, klasycznej wodoodpornej tapicerki w jasnym, pastelowym kolorze, który świetnie pasował do pokoju dziecięcego i łatwo było go utrzymać w czystości. Jak już wkrótce przekonała się także moja córka była ona bardzo wygodna, a przede wszystkim lekka do składania, co było dla mnie bardzo ważne.