Poszukiwania masła migdałowego

Poszukiwania masła migdałowego

Zawsze byłam bardzo chuda. Mimo iż staram się przytyć, nie zawsze mi to wychodzi. Ostatnio dietetyk powiedział mi, że nie wystarczy jest dużo, żeby odpowiednio przytyć. Dobrym sposobem na przytycie i zbudowanie masy mięśniowej jest spożywanie dużej ilości białka (niekoniecznie zwierzęcego). Polecił mi on bardzo dobre masło migdałowe. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie jadłam.

W jakim sklepie online kupię masło migdałowe?

masło z migdałów sklep onlineZainteresowałam się jednak tym tematem. Byłam ciekawa jak smakuje masło z migdałów Sklep online, w którym zawsze robiłam zakupy spożywcze, posiadał w swojej ofercie taki produkt. Zanim dokonałam zakupy, sprawdzałam skład takiego masła. Zauważyłam, że nie posiadało ono dodatków soli, cukru oraz oleju palmowego. Już dzięki tej informacji wiedziałam, że masło jest zdrowe. Producent zapewniał, że jest to produkt naturalny bez dodatku sztucznych konserwantów, za to zawierające bardzo dużo nasyconych kwasów tłuszczowych. Zachęcona takim opisem, a także niską, przystępną ceną od razu zdecydowałam się go zakupić. Jeszcze tego samego dnia złożyłam zamówienie, a kurier już trzy dni później dostarczył mi przesyłkę. Od razu rozpakowałam paczkę i sprawdziłam, jak smakuje zakupione przeze mnie masło. Przyznam szczerze, że byłam bardzo zadowolona. Masło było bardzo smaczne i miała klarowną konsystencję.

Bardzo dobrze smakowało na kanapkach, a także jako dodatek do słodkich deserów oraz koktajli. Najważniejsze było dla mnie to, że dzięki dodatkowi takiego masła można było w zdrowy i zrównoważony sposób zwiększyć wartość kaloryczną posiłków. Cieszę się, że udało mi się je kupić w tym sklepie internetowym ze zdrową żywnością, w tak przystępnej cenie. Z pewnością będę kupować je częściej. Jest naprawdę smaczne i uniwersalne.