Postanowiłam zakupić nowe tkaniny do warsztatu

Postanowiłam zakupić nowe tkaniny do warsztatu

 

W moim warsztacie zatrudniam tylko najlepszych krawców. Są to ludzie z doświadczeniem, którzy potrafią wykonać dosłownie wszystko. Dla nas nie ma zleceń, których nie da się wykonać. Postanowiłam zakupić jakieś nowe materiały dla moich pracowników.

Wizyta w hurtowni tkanin pcv

tkaniny pcvOd wielu lat w moim warsztacie stosowane są te same tkaniny pcv i postanowiłam wprowadzić trochę zmian. Wszystko za sprawą nowej hurtowni, która pojawiła się w okolicy. Korzystam z usług stałego dostawcy, ale zmiany są potrzebne. Interesowały mnie głównie tkaniny pcv w określonych kolorach i w grubości, ponieważ wykonujemy określone usługi, które tego wymagają. Do hurtowni pojechałam sama, ponieważ zawsze dokonuję wyboru osobiście. Poszłam od razu do regałów, gdzie są tkaniny pcv, bo inne materiały w ogóle mnie nie interesowały. Wybór był wyjątkowo duży i przyznam, że cieszyłam się, że taka hurtownia pojawiła się w mojej okolicy. Dzięki temu mogę kupować różne materiały i nawet z niektórymi eksperymentować. Planuję rozwinąć swój warsztat i jest to idealny moment. Zakupiłam dwadzieścia trzy nowe tkaniny pcv i zapłaciłam za wszystko na prawdę niewiele. W warsztacie pracownicy wszystko wypakowali z samochodu i uznali, że to są na prawdę świetne gatunkowo tkaniny, z którymi będzie im się dobrze pracowało. Nasz warsztat cieszy się dobrą opinią i cieszę się, że klienci teraz będą mieli jeszcze większy wybór co do tkanin. Nowe maszyny dostałam pod koniec tygodnia i już pracownicy je opanowali do perfekcji.

Wiedziałam od samego początku, że zmiany wpłyną korzystnie na mój warsztat. Do tego nowa hurtownia oferuje całą masę tkanin, które regularnie kupuję. Mam blisko i mogę wybrać sobie wszystko na spokojnie. Klienci są dość zadowoleni i chętnie wracają do mnie.