Położenie w kuchni modnych płytek podłogowych

Położenie w kuchni modnych płytek podłogowych

Wykładzina gumowa w kuchni nie do końca mi odpowiadała, ale nie miałam pieniędzy na nic lepszego jak kupowałam to mieszkanie. Wolałam je urządzić po taniości a z czasem, jak odłożę pieniądze, to zrobić konkretny remont. Najważniejsze dla mnie było, że miałam własne mieszkanie.

Kupno płytek podłogowych znanej marki

cerrad płytki podłogowePo roku udało mi się odłożyć pieniądze na remont jednego pomieszczenia. Oczywiście postanowiłam zająć się kuchnią, bo ona dla mnie była najważniejsza. W planach miałam kupno nowych mebli, stołu z krzesłami i blatu. Naturalnie na podłodze musiały być porządne płytki. Zatrudniłam specjalistę od remontów, który wszystko miał mi wykonać. Pytał jakie chcę płytki, jednak nie miałam pojęcia co wybrać, bo na płytkach to wcale się nie znałam. Fachowiec od razu polecił mi markę Cerrad płytki podłogowe od tego producenta podobno były najlepsze i prezentowały się estetycznie. Jakość wykonania była najlepsza a płytkami będę mogła cieszyć się latami. Posłuchałam go, bo przecież się znał a marka, którą mi polecił była znana na rynku, więc nie było się nad czym zastanawiać. Musiałam tylko wybrać wzór płytek podłogowych, który mi się spodoba i będzie pasował do mebli. W sklepie, w którym dostępne były płytki podłogowe tej marki wybór był spory. Zdecydowałam się jednak na duże płytki w kolorze beżowym, ponieważ wiedziałam, że będą one pasowały do wszystkiego. Płytki prezentowały się nowocześnie i miały bardzo ciekawe wzory. Wiedziałam od razu, że dokonałam właściwego wyboru.

Kuchnia po remoncie wyglądała zupełnie inaczej. Nowe meble i oczywiście porządne płytki na podłodze dawały ogromny efekt. Za rok zajmę się łazienką i tam też położę tej samej marki płytki. Z czasem wyremontuję sobie całe mieszkanie i będę na pewno zadowolona.