Polecane zapięcie Abus

Polecane zapięcie Abus

Pierwsze rowery elektryczne pojawiły się w Polsce już na początku lat dziewięćdziesiątych i były dość drogie, dlatego też nie stały się popularne. Choć oczywiście wzbudziły ogromne zainteresowanie, przez co ich produkcja i proces ulepszania nie ustały.

Markowe zabezpieczenia rowerowe

abus bordo 6000Bez względu jaki rower posiadamy, na pewno jego utrata będzie dla nas dotkliwą stratą. Rowerów nie zostawiamy w garażach tak jak samochodów, a więc są bardziej narażone na kradzież, tym bardziej, że ich jedynym zabezpieczeniem jest zapięcie. Od jego jakości zależy czy nie będziemy musieli pewnego dnia wracać do domu pieszo. Klasyczne rowery nie są zbyt drogie, zwłaszcza modele średniej jakości. Jednoślady napędzane zieloną energią są zdecydowanie kosztowniejsze, dlatego ich ochrona jest koniecznością. Wielu e-rowerzystów szuka skutecznych i lekkich zabezpieczeń, które bez problemu można ze sobą przewozić bez uczucia balastu. Odpowiedzią na te oczekiwania jest zapięcie Abus Bordo 6000, które zajmuje tyle samo miejsca co telefon. Jest to model składany, który po rozłożeniu ma aż sto dwadzieścia centymetrów. Jest to model wykonany z hartowanej stali, która jest wyjątkowo wytrzymała. Składa się z sześciu paneli o grubości pięciu milimetrów, które połączono solidnymi nitami, pozwalającymi na łatwe rozkładanie. Do zapinania i odpinania służy specjalny zamek na kluczyk, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Z pewnością inwestycja w tego typu zabezpieczenie Abus będzie najlepszą ochroną jednośladu.

Zapięcia rowerowe dobrej jakości nie należą do najtańszych, ale za to są skuteczne. Znajdziemy je nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale równie w internecie, gdzie oferowane ceny będą średnio o dwadzieścia pięć procent niższe niż w innych źródłach.