Polecane oprogramowanie Pc-gastronom

Polecane oprogramowanie Pc-gastronom

Żeby klienci chcieli przychodzić do restauracji musi w niej wiele aspektów działać na najwyższym poziomie. Przede wszystkim liczy się jakość obsługi, szybkość podawania dań, smaczna kuchnia czy sposób podejścia do klienta.

W czym pomaga program PC-gastronom?

tanie oprogramowanie pc-gastronomZarządzanie firmą zawsze stwarza wiele problemów, które trzeba umieć sprawnie pogodzić, a działania różnych działów połączyć. Bardzo ważna jest sprawna sprzedaż, ponieważ od niej zależą zyski firmy. Dobrym rozwiązaniem problemów jest tanie oprogramowanie PC-gastronom, które sprawdza się w małych, średnich i dużych gastronomiach. Idealnie wpasuje się w pracę na jednym, ale także na wielu stanowiskach. Jest to oprogramowanie stworzone przez znaną na rynku firmę Insoft, która słynie z dobrych jakościowo rozwiązań informatycznych. Program PC-gastronom posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs, z którym nie będą mieli problemu nawet niedoświadczeni pracownicy. Konfiguracja programu się nieskomplikowana i pozwala na dostosowane go do własnych potrzeb. Oprogramowanie może działać na jednej kasie, ale także na systemie kas, które będą ze sobą połączone. PC-gastronom pozwala na szybkie drukowanie faktur do paragonów, można tworzyć rachunki wstępne bez ich fiskalizacji, dowolnie łączyć i dzielić paragony, przypisywać je poszczególnym kelnerom czy obsługiwanie drukarek kuchennych. Równie dobrze można wydrukować zamówienie i przesłać je do kuchni, co znacznie ułatwia komunikację. W dowolnym momencie można wykonać raporty kasowe czy rozliczenia kelnerów.

PC-gastronom jest bardzo elastycznym oprogramowaniem, dzięki czemu każda gastronomia dostosuje go do swojego systemu pracy. Ponadto można go rozbudować o dodatkowe funkcje czy nawet połączyć z magazynem, co znacznie ułatwi robienie zamówień.