Podziwianie ozdób do włosów

Podziwianie ozdób do włosów

Ostatnio byłyśmy z moją siedmioletnią córką na spacerze. Chodziłyśmy sobie po miejskim rynku. Nagle córka zauważyła sklep, który bardzo jej się spodobał. Był to sklep z ozdobami do włosów. Poprosiła mnie byśmy tam weszły. Zgodziłam się, ze względu na to, że nie mam zwyczaju jej odmawiać. W ten sposób znalazłyśmy się już w środku sklepu.

Zakup ozdób do włosów

sklepy z ozdobami do włosów dla dzieciW środku okazało się, że jest bardzo dużo ozdób. Zrobiły one ogromne wrażenie na mojej córce. Ona lubi takie błyskotki. Zapytałam się, co jej najbardziej się podoba. Stwierdziła, że gumki do włosów, spinki i ozdobne wsuwki. Nie miałam dużo pieniędzy, ale postanowiłam, ze jej coś kupię. Ja też uwielbiam sklepy z ozdobami do włosów dla dzieci. Czuję się w nich trochę jak małe dziecko. Wiem jednak, że niektóre ozdoby potrafią być dosyć drogie, więc oznajmiłam córce, że ma wybrać sobie tylko dwie najładniejsze i w miarę tanie błyskotki. Tak więc wybrała ozdobne spinki z przypinkami w kształcie owoców i kwiatków. Dokonałam zakupu, a następnie wyszłyśmy i córka znowu zobaczyła kolejny sklep z ozdobami do włosów. Na kolejny zakup niestety się nie zgodziłam, bo nie miałam już pieniędzy. Wytłumaczyłam to córce, więc poprosiła, żebyśmy tylko weszły obejrzeć błyskotki. Zgodziłam się i tak obejrzałyśmy następne ozdoby, ale moja pociecha stwierdziła, że jednak w tamtym sklepie były ładniejsze spinki i gumki, niż w tym sklepie.

Żadne zakupy nie ucieszyły mojej pociechy, jak te. Już zdążyła mi powiedzieć, że chce abyśmy częściej go odwiedzały. Zgodziłam się też na to, by mogła zabrać następnego dnia do szkoły ozdobne spinki, by pochwalić się koleżankom. Myślę, że możemy tam chodzić co jakiś czas, gdyż moja córka dość często psuje ozdoby, które ode mnie dostaje, a teraz będzie mogła je sobie wymieniać.