Poczucie wygody i komfortu dzięki bieliźnie ciążowej

Poczucie wygody i komfortu dzięki bieliźnie ciążowej

Moja mama ma bzika na punkcie wygody. Nie wiem dlaczego, ale zawsze ubiera niezbyt ładne ubrania, bo wyżej sobie ceni to, żeby nic nie krępowało jej ruchów niż to, żeby dobrze się prezentować. Ja tymczasem myślę, że można by połączyć te dwie rzeczy.

Różnorodna bielizna dla przyszłych mam

bielizna dla przyszłych mamPrzecież wygoda często idzie w parze z estetyką. To, że coś będzie bawełniane nie znaczy, że musi od razu przypominać worek. Niedawno postanowiłam, że zajmę się moją drogą mamą. Chcę, żeby poczuła się ze sobą lepiej. Myślę, że czasami bielizna dla przyszłych mam w bardziej żywym odcieniu już pomaga. Moja mama jest bowiem teraz w ciąży i teraz tym bardziej stara się chodzić ubrana wygodnie, a nie zwraca uwagi na swój wygląd. Mam wrażenie, że może mieć jakąś depresję. Kupiłam jej biustonosz do karmienia to nawet na niego nie spojrzała. Może jest już po prostu zmęczona życiem zawodowym i wychowywaniem nas. My już co prawda jesteśmy odchowani i na pewno jej  pomożemy z małą, ale mama na pewno się martwi. Pewnie też bym się martwiła, bo w sumie ostatnie dziecko rodziła dawno. Wiem jednak, że oczekuje na nowe maleństwo pełna miłości. Po kilku dniach przekonałam ją, żeby zobaczyła nowy biustonosz dla karmiącej. Obejrzała go i uśmiechnęła się, mówiąc, że ona nigdy nie kupiłaby sobie takiego. Postanowiłam zabrać ją na zakupy, żeby wyposażyć ją w ładniejsze ubrania.

 

Początkowo protestowała, ale potem dała się przekonać, że jednak sama lepiej się poczuje w ładniejszych rzeczach. Teraz miała nie tylko stanik dla matek karmiących, ale również nowe piękne ubrania wierzchnie. Widziałam, że się trochę wypogodziła.