Pięknie wykonane odblaski reklamowe

Pięknie wykonane odblaski reklamowe

odblaski reklamowe

Muszę pomyśleć nad tym, aby zareklamować firmę w nieco inny sposób niż do tej pory. Staram się na bieżąco unowocześniać moje przedsiębiorstwo i wiem, że jeśli będę je ciągle tak samo reklamować, po prostu niestety nie osiągnę odpowiednich wyników.

Odblaski reklamowe w kształcie logo

odblaski reklamoweTrzeba ciągle usprawniać swoje działania także w tej dziedzinie. Myślałam więc, aby zastosować odblaski reklamowe i inne gadżety. Mam pomysł, aby na ulicy stała po prostu dziewczyna i rozdawała takie gadżety osobom, które na przykład odpowiedzą na jakieś pytanie ankietowe i tak dalej. Mogłaby być z tego także taka dodatkowa korzyść. Poza tym mogą pojawić się plakaty reklamowe i moglibyśmy zorganizować jakąś firmową imprezę, na którą mogliby przyjść zwykli ludzie. Na pewno chętnie przyszliby ludzie na jakiś kulturalny event. Nasza branża jest z tym bardzo związana. Poza tym często robimy kalendarze firmowe, a przecież one tak naprawdę nie służą nikomu, bo rzadko je dajemy jakimś klientom, więc po prostu jest to marnotrawstwo pieniędzy przeznaczonych na cele reklamowe. Co prawda obecność takiego kalendarza w firmie może powodować wzrost profesjonalizmu w oczach klientów, ale oni u nas rzadko bywają, więc nie ma sensu. Już lepiej zresztą mieć swoje foldery reklamowe z produktami, jakie się oferuje. Wtedy przynajmniej klient może się zapoznać od razu z ofertą. Podobnie nie sądzę, aby przydały się nam kubki reklamowe, bo jednak to jest za duży koszt, żeby je potem komuś rozdawać.

Już lepiej mieć te pięknie wykonane odblaski reklamowe w kształcie na przykład firmowego logo. Myślę, że to się może udać. Są to jak widać na razie moje bardzo luźne rozważania, ale kto wie, co z tego wszystkiego wyniknie. Muszę to wszystko przemyśleć.