Piękne szlafroki dla hoteli

Piękne szlafroki dla hoteli

Kiedy prowadzimy hotel, który proponuje gościom zdecydowanie wyższy standard usług i samej gościny, poszukujemy rozwiązań, które będą w stanie na każdym kroku podkreślać ów wyższy standard. W dużej mierze do takich rozwiązań możemy zaliczyć organizację pokoju hotelowego i akcesoria, które są w nim dostępne dla klienta, umilając tym samym jego pobyt.

Haft na firmowych szlafrokach

haft na szlafrokachJednym z akcesoriów, które najczęściej są do dyspozycji klienta podczas pobytu, jest szlafrok, który zawsze czysty i świeży znajduje się w naszym pokoju hotelowym. Oczywiście, szlafroki te – ze względu na konieczność ich częstego prania w wysokich temperaturach – muszą charakteryzować się odpowiednio wysoką jakością wykonania. Jednocześnie, bardzo często duże hotele, decydują się na zamówienie szlafroków, na których powierzchni wyhaftowane zostanie logo lub nazwa hotelu, co w znaczący sposób podkreśla prestiż, jakim dany hotel się charakteryzuje. Kiedy interesuje nas konkretny haft na szlafrokach, musimy złożyć na niego specjalne zamówienie u producenta, który proponuje nam usługę tego typu. Co istotne, do wykonania haftu wykorzystywane są nici cechujące się różnymi wariantami kolorystycznymi, dzięki czemu mamy możliwość wykonania właściwie każdej koncepcji haftu, niezależnie od tego, jakie kolory pojawiają się w logotypie naszego hotelu. Bez większego problemu mamy możliwość ich dokładnego odwzorowania zgodnie z naszymi potrzebami.

Na rynku znajdziemy całkiem sporą liczbę firm, które zajmują się produkowaniem dobrej jakości szlafroków i oferują nam dodatkową usługę haftu, który może zostać wykonany w konkretnym miejscu na produkcie. Cena zamówienia będzie zależna od wielkości haftu, a także wielkości składanego zamówienia, co może mieć wpływ na obniżenie ceny jednostkowej produktu.