Odbyte szkolenie bhp

Odbyte szkolenie bhp

Zależało mi na tej robocie i już kilka razy składałem tam podanie o pracę. W końcu się do mnie odezwali i zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Wypadłem świetnie, ponieważ dostałem swoją wymarzoną pracę i byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Podjęcie zatrudnienia po szkoleniu bhp

szkolenia bhpPierwszego dnia dostałem skierowanie na badania okresowe oraz zostałem poinformowany, że zanim zacznę pracę na stanowisku to muszę odbyć szkolenie bhp. Dowiedziałem się, że wszystkie szkolenia bhp realizowane są w siedzibie firmy i to mi pasowało, ponieważ nie musiałem nigdzie jeździć. Zaraz po badaniach poszedłem do sali, którą wskazała mi sekretarka. Tam było kilkanaście osób, które tak samo jak ja zostały przyjęte do pracy w tej firmie. Szkoleniowiec, który prowadził zajęcia posiadał ogromną wiedzę i bardzo przyjemnie się go słuchało. Szkolenie bhp było bardzo interesujące i dowiedziałem się wielu rzeczy, które później okazały się bardzo przydatne w mojej pracy. Dowiedziałem się również, że takie okresowe szkolenia bhp odbywają się regularnie i ten sam człowiek zawsze je prowadzi. Szkolenie, które odbyłem zakończyło się testem sprawdzającym wiedzę. Koledzy od siebie spisywali zadania, ale ja postanowiłem wszystko rozwiązać samodzielnie. Wiedziałem, że ta wiedza jest niezbędna dla mnie i zależało mi, żeby sprawdzić czy rzeczywiście jestem przygotowany. Udało mi się nie popełnić żadnego błędu z czego byłem bardzo zadowolony. Mogłem rozpocząć pracę na swoim stanowisku.

Praca od samego początku bardzo mi się podobała i cieszyłem się, że udało mi się dostać do tej firmy. Przykładałem się od samego początku i bardzo szybko awansowałem. W firmie wszyscy od razu mnie polubili i stałem się cenionym pracownikiem dla każdego. Udało mi się.