Nowe drzwi idealnie pasują do wnętrza

Nowe drzwi idealnie pasują do wnętrza

Dzisiaj kiedy byłam w pracy zadzwonił do mnie dostawca, że jest u mnie pod blokiem z drzwiami. Postanowiliśmy z mężem, ze odświeżymy nasze mieszkanie i zamówiliśmy materiały budowlane do domu. Obydwoje nie mamy czasu żeby chodzić po sklepach i kupować różne rzeczy więc skorzystaliśmy ze sprzedaży internetowej.

Zakupione drzwi wyglądają pięknie

drzwi wewnętrzne SiedlceOczywiście zaznaczyłam w jakich godzinach jestem dostępna z mężem w domu i do tej pory nigdy nie było żadnych problemów. Okazało się, że dostawca nie został o tym poinformowany. Na szczęście miał jeszcze sporo towaru do rozwiezienia więc bezpośrednio z kierowcą umówiłam się, że przyjedzie do nas na sam koniec swojej pracy. W domu byłam po siedemnastej. Zdążyłam podgrzać obiad i zadzwonił ponownie kierowca. Powiedziałam, że jestem w domu i może do nas przyjeżdżać. Zamówione drzwi wewnętrzne Siedlce były bardzo dokładnie zabezpieczone. Drzwi zamówiliśmy od dobrego producenta. Zależało nam na dobrym materiale. Zainwestowaliśmy w drzwi wewnętrzne sporo pieniędzy. Znajomy podpowiedział nam, że na drzwiach i framugach nie warto oszczędzać ponieważ użytkuje się je na co dzień. Posłuchaliśmy się jego i nie żałujemy. Drzwi wewnętrzne, które wybraliśmy bardzo ładnie prezentowały się w naszym mieszkaniu. Mój mąż wszystkie drzwi sam zamontował. Jestem z niego bardzo dumna, ponieważ na co dzień nie zajmuje się takimi rzeczami. Muszę przyznać, że nie wiedziałam, że jest z niego taka złota rączka.

Nie sądziłam, że wymiana drzwi wpłynie na tak pozytywną zmianę w mieszkaniu. Od razu ładniej wyglądało a drzwi bardzo cichutko się zamykały i otwierały. Byliśmy zadowoleni z inwestycji. Postanowiliśmy domówić z tej samej firmy drzwi zewnętrzne w przyszłym miesiącu. Już mamy nawet upatrzone tylko czekamy na pieniążki.