Niedrogie śmieszne gadżety w bydgoskiej hurtowni

Niedrogie śmieszne gadżety w bydgoskiej hurtowni

Za tydzień mój mąż będzie obchodzić czterdzieste urodziny. Z tej okazji chciałabym podarować mu jakiś śmieszny  gadżet. Długo nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że znajdę nietuzinkowy upominek w sklepie internetowym. Nie mam czasu chodzić po centrum handlowym, bo zazwyczaj do późnego wieczora siedzę w pracy.

Polecana hurtownia ze śmiesznymi upominkami

śmieszne upominki hurtowniaSiostra poleciła mi ciekawą stronę internetową pewnego sklepu ze śmiesznymi gadżetami. Wejdę zaraz na tę stronę i przejrzę dostępną ofertę. Wygląda na to, że sklep oferuje dziesięcioprocentowe zniżki na cały asortyment. Szczególnie przypadły mi do gustu śmieszne kuchenne fartuchy, które są wiązane w pasie. Mój mąż uwielbia gotować, ale ciągle narzeka, że bardzo brudzi ubrania tłuszczem i innymi produktami spożywczymi. Fartuch jest uszyty ze stuprocentowej bawełny, co stanowi o jego najwyższej jakości. Jest w odcieniu błękitu i ma praktyczną kieszonkę. Rozbawił mnie zabawny motyw na nim, czyli wizerunek znanego polityka z tasakiem do mięsa. Jeśli chodzi o śmieszne upominki hurtownia ma bardzo ciekawą ofertę jedwabnych koszulek z napisami. Są to zazwyczaj zabawne cytaty z książek, ale można również zaprojektować koszulkę z własnym nadrukiem. W sklepie można kupić także różowe packi na muchy o niebanalnych kształtach. Podobają mi się również różnego rodzaju obrazki z szybkami, które można zbić, jeśli zaistnieje potrzeba wypalenia papierosa albo zjedzenia cukierka.

Zdecydowałam się zamówić bawełniany fartuch kuchenny, za który zapłaciłam osiemdziesiąt złotych. Przesyłka jest darmowa, co mnie ucieszyło, bo to duża oszczędność. Ostatnio musiałam zapłacić za przesyłkę około dwudziestu złotych. Na zamówiony fartuch muszę poczekać pięć dni roboczych, więc spokojnie zdążę z prezentem do urodzin.