Nie spodziewałem się, że dostanę zegarek szwajcarski

Nie spodziewałem się, że dostanę zegarek szwajcarski

Niebawem będę miał przyjęcie. Poprosiłem mamę, żeby powiedziała gościom, ze ja to nie chcę żadnych pieniędzy. Wolę dostać jakieś fajne prezenty, z których na pewno będę dość zadowolony. Mama zgodnie z moją prośbą wszystkich poinformowała.

Zegarek szwajcarski był najlepszym prezentem na przyjęcie

zegarki męskie szwajcarskieW dniu przyjęcia byłem dość podekscytowany i ciekaw niezmiernie jakie prezenty dostanę. Moi koledzy to już się chwalili, że dostaną zegarki męskie szwajcarskie, które są bardzo modne. Ja miałem nadzieję, że ktoś też podaruje mi taki fajny prezent. W końcu jak przyszedł czas dawania prezentów to zacząłem je rozpakowywać. Dostałem dużo fajnych prezentów, ale koledzy mają zegarki męskie szwajcarskie i też chciałem taki mieć. Dopiero w ostatnim prezencie był taki zegarek. Bardzo się ucieszyłem, ponieważ podobnie jak pozostali koledzy też będę miał taki modny zegarek. Może i jestem młody, ale uwielbiam zegarki a noszenie takiego ekskluzywnego to dla mnie ogromna frajda. Od razu założyłem go na rękę. Tata zrobił mi w pasku dodatkową dziurkę, ponieważ mam chudą rękę i zegarek by mi spadał z ręki. Teraz to będę go nosił już zawsze! W poniedziałek jak poszedłem do szkoły to miałem założony zegarek. Wszyscy od razu go zauważyli. Pokazywaliśmy sobie na wzajem jakie zegarki męskie szwajcarskie mamy i każdy w zasadzie był inny. Mój to mi się najbardziej podoba, ponieważ ma dość ładny pasek i mnóstwo dodatkowych funkcji. To był najlepszy z prezentów jaki tego dnia dostałem od wszystkich gości.

Zegarek działa bardzo dobrze i noszę go cały czas. Jestem już na studiach i cieszę się cały czas, że dostałem taki fajny prezent. Oczywiście bardzo dbam o ten zegarek. Jak będę miał syna i on dorośnie to także dostanie ode mnie taki zegarek w prezencie.