Nie ma to jak dobry grill elektryczny

Nie ma to jak dobry grill elektryczny

Jakiś czas temu udało nam się wynająć mały domek gospodarczy z moim narzeczonym. Nic wielkiego, jednak sam fakt, że w końcu będziemy mogli mieszkać sami bardzo nas ucieszył. Mieliśmy nawet kawałek ogródka. Super, bo mieszkając w bloku nie miałam takich atrakcji. Można posiedzieć sobie w ciszy we własnym ogrodzie.

Niespodzianka od taty w postaci grilla elektrycznego

grill weber elektrycznyZrobiliśmy małą imprezę z okazji naszej przeprowadzki. Tylko dla naszych rodziców, ponieważ ze znajomymi spotkamy się kiedy indziej. Przyznam, że mój tata mnie zaskoczył. Jako prezent przywiózł nam nowiutki grill weber elektryczny o którym już kiedyś mówił. Dawno chcieliśmy móc tak sobie grillować, jednak w bloku jak wiadomo, nie jest to możliwe, nawet na balkonie. Oprócz tego, tata podarował nam specjalne gotowe mięso już do grillowania i powiedział, że czas odpalać maszynę i sprawdzać, czy działa. Przede wszystkim, grill bardzo ładnie się prezentował. Nie był to taki zwykły okrągły i byle jaki grill. To grill z prawdziwego zdarzenia i w dodatku na prąd. Nie trzeba było się męczyć z rozpalaniem. Włączyliśmy go tylko i rozłożyliśmy mięso na ruszcie. Pobiegłam jeszcze do kuchni po jakieś warzywa, by ugrillować jeszcze coś oprócz mięsa. Teściowa była wegetarianką, dlatego chciałam, żeby chociaż coś mogła zjeść. Warzywa również dobrze się upiekły i wszystko było pyszne i chrupiące. Doceniałam to, że w końcu mam swój kawałek ziemi. Nie do porównania jest to nawet z mieszkaniem w bloku w małej klitce.

Teraz już wiem, że nigdy nie wrócę do mieszkania w bloku. Tak bardzo spodobało mi się osobne życie, że nie zamienię tego na nic. Poza tym, uzależniliśmy się od grillowania i nie wytrzymałabym już teraz bez wspaniałego jedzenia przynajmniej raz w tygodniu. Tata miał dobry pomysł z tym zakupieniem grilla.