Najstarszy dj na świecie

Najstarszy dj na świecie

wodzirej na wesele małopolska

Pan Józef w tym roku skończy siedemdziesiąt osiem lat. Niczym jednak nie przypomina osoby w swoim wieku. Ten pełen energii i radości starszy pan nadal jest aktywny zawodowo.

Niektórzy dj wyróżniają się stylem inni … wiekiem

wodzirej na wesele małopolskaNie z przymusu ale z pasji. Przez całe życie pracował w jednej z kopalni na Śląsku. W wieku pięćdziesięciu lat przeszedł wreszcie na zasłużoną emeryturę. Po kilku miesiącach intensywnego odpoczynku zaczęła mu jednak doskwierać samotność i nuda. Był bezdzietnym kawalerem. Jedyna rodzina jaką posiadał była jego siostra. Mieszkała ona jednak w Katowicach i w przeciwieństwie do niego miała bardzo liczną rodzinę. Dużo czasu spędzał więc w pobliskiej knajpce, czytając gazetę i podsłuchując rozmów. Jednego wieczoru usłyszał opowieść jednej młodej dziewczyny. Jej blisko pięćdziesięcioletnia mama postanowiła wyjść za mąż po raz trzeci. Ślubowi miało towarzyszyć skromne wesele. Teraz dziewczyna ma na głowie organizację tego wesela i niemałe kłopoty. Dopasować wystrój lokalu do starszego małżeństwa nie było problemem ale odpowiedni wodzirej na wesele małopolska już tak. Wszyscy, z którymi rozmawiała nie mieli interesującego ją repertuaru. Gośćmi mieli być w większości osoby w podeszłym wieku i uważała za absolutnie niezbędne, aby dj umiał się do takiej grupy dopasować. Wspomnienie tej rozmowy wracało do pana Józefa wielokrotnie. Chociaż nie grał na żadnym instrumencie to kochał muzykę. Jego kolekcja płyt winylowych i kaset liczy kilka tysięcy egzemplarzy. Z pomocą siostrzeńca udało mu się poznać i zrozumieć jak pracuje dj. Po kilku miesiącach nauki i prób zaczął wreszcie występować ze swoim nietypowym repertuarem. Zupełnie się nie spodziewał, że jego stare przeboje okażą się takim hitem.

Jest rozchwytywany nie tylko przez osoby starsze. Wiele młodych małżeństw z chęcią wybiera jego repertuar, traktując go jako doskonałą alternatywę dla wygrywanych do znudzenia nowych przebojów.