Najmodniejsze stoły w sezonie

Najmodniejsze stoły w sezonie

 

Aktualnie istnieje wiele stylów w jakich urządza się mieszkania. Czasem zdarza się nawet, że łączy się różne style w różnych pomieszczeniach, a czasem nawet łączy się 2 style w jednym pomieszczeniu. Jednym z elementów jaki wybiera się także pod wystrój salonu czy jadalni jest stół. 

Jaki wybrać stół do nowoczesnego salonu?

stoły industrialneJednym z popularniejszych stylów w tym momencie jest styl industrialny, czyli tzn loftowy. Kiedy decydujemy się na taki wystrój salonu dobrze jest wybrać stół w takim samym stylu. Stoły industrialne są teraz bardzo modne, przez co łatwo jest znaleźć go w wielu wariantach. Zarówno rozkładane, nierozkładane, małe czy duże. Można znaleźć stoły w stylu loft nie tylko jako stoły jadalniane, ale tez małe stoliki kawowe. Są one bardzo zgrabne i delikatne, subtelności dodają metalowe nóżki stołu. Można spotkać też takie z inaczej niż zwykle ułożonymi nóżkami, które są ustawione pośrodku i ustawione tak aby cały stół utrzymywał pełną stabilność. Plusem jest to, że do takich stołów można dopasować praktycznie każdy styl krzeseł oraz ich kolor. Stoły industrialne można wybrać w wielu wariantach kolorystycznych, brązy, szarości czy kremowe odcienie. Teraz modne są też blaty z okleiną w kolorze i w strukturze przypominającą beton. Świetnym rozwiązaniem jest stół rozkładany, który będzie idealny dla każdego, zarówno na co dzień, jak i przy większych imprezach czy kolacjach i obiadach rodzinnych i spotkaniach ze znajomymi.

Decydując się na nowocześnie urządzoną jadalnie, czy salon z jadalnią idealnym rozwiązaniem będzie stół w stylu industrialnym. Nada on delikatności i jednocześnie wyrazistości pomieszczeniu. Taki wybór będzie idealny dla każdego kto ceni sobie modę, estetykę pomieszczenia, a także wygodę i komfort użytkowania.