Najlepsze zdjęcia plenerowe

Najlepsze zdjęcia plenerowe

Rok temu odbył się mój ślub. Minęło już trochę czasu jednak ja do dnia dzisiejszego pamiętam emocje jakie mi wtedy towarzyszyły. Pamiętam, że bardzo zależało mi żeby wszystko się udało. W końcu z mężem wszystko sami planowaliśmy.

Dobrze wykonane zdjęcia ślubne

fotografia ślubnaSami wybraliśmy salę weselną a także zespół, kamerzystę i fotografa. W sumie z tym ostatnim mieliśmy spory problem. Ślub braliśmy w takim terminie, że były też wtedy komunie i wielu zawodowców zostało już z dużym wyprzedzeniem wynajętych. Szukaliśmy więc w internecie. Ocenialiśmy różne zdjęcia a także czytaliśmy opinie klientów. I w ten właśnie sposób znaleźliśmy fotografa dla siebie. Miał od bardzo oryginalne zdjęcia, które od razu nam się spodobały. Wiem, że pewnie nie każdy zdecydowałby się właśnie na niego. Jednak nas interesowała fotografia ślubna bardziej nowoczesna niż klasyczna.Zadzwoniliśmy do niego z nadzieję, że będzie miał wolny termin w dzień naszego wesela. Mieliśmy sporo szczęścia bo okazało się, że tak jest. Od razu też spytaliśmy się o cenę. Była to dla nas istotna sprawa bo sami płaciliśmy za nasze wesele i liczyliśmy się z każdą złotówką. Okazało się, że nie był drogi. Przynajmniej w porównaniu do innych fotografów cena ta była naprawdę konkurencyjna. Byliśmy więc bardzo zadowoleni. Umówiliśmy się też na dogadanie szczegółów. Tam stwierdziliśmy po obejrzeniu różnych zdjęć, że chcemy jeszcze zdjęcia z naszych przygotować a także to że chcemy mieć sesję plenerową. 

Fotograf ten zresztą naszą sesję zrobił w bardzo pięknym miejscu. Potem wszyscy się nas pytali gdzie byliśmy. Uważam, że nie mogliśmy wybrać lepiej. Mamy teraz moim zdaniem najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek widziałam. I do tego są niezwykle nowoczesne. Można też powiedzieć, że są ponadczasowe.