Najlepsze latarnie do ogrodu

Najlepsze latarnie do ogrodu

Niedawno zamieszkałam w pięknym, dużym domu, położonym w zielonej okolicy niedaleko jeziora. Za domem rozpościera się piękny park z ogrodem. Do tej pory był to zupełnie niezagospodarowany teren. Kupiliśmy go z mężem w dziewiczym stanie. Park powstał więc z kawałka młodego lasu. Jesteśmy na etapie oświetlania go, bo w nocy jest tu dość ciemno i ponuro.

Latarnie w przydomowym parku

latarnie dekoracyjneOd kiedy pamiętam marzyłam zawsze o własnym domku nad jeziorem. Zrealizowałam to marzenie z nawiązką. Na kupionej ziemi przy lesie wybudowaliśmy z mężem piękny, duży dom. A z kawałka młodego lasu stworzyliśmy uroczy park z alejkami, a tuż przed samym domem spory ogród do wypoczynku. Był jednak jeden szkopuł. Z racji tego, że mieszkamy na odludziu, w nocy było tu bardzo ciemno. Dlatego postanowiliśmy porządnie oświetlić zarówno ogród, jak i park. Postawiliśmy na latarnie dekoracyjne, które stanęły wzdłuż alejek w parku. Są to latarnie energooszczędne. Większość energii czerpię bowiem z baterii solarnych. Kiedy jednak te są za mało doładowane, lampy świecą się przy użyciu zwykłego prądu. Dzięki temu, że latarnie są bardzo ozdobne, nasz park wieczorami wygląda jak wyjęty z bajki. Poza parkiem latarnie stanęły też w ogrodzie. Do wysokich lamp dobraliśmy też mini lampy solarne, które wyznaczają ścieżki w ogródku i pięknie podświetlają rabaty z kwiatami. Latarnie zapalają się automatycznie, kiedy tylko na dworze zaczyna się robić szaro. Dają też bardzo jasne światło. 

Od niedawna mieszkam w pięknym, dużym domu, położonym w zielonej okolicy. Zaraz za domem znajduje się ogród i nieduży park. Aby można było korzystać ogrodu wieczorami, zamontowaliśmy z mężem w parku i ogrodzie ozdobne latarnie. Przez większość czasu wykorzystują one energię słoneczną, przez co są bardzo energooszczędne.