Na czym polega dezynsekcja?

Na czym polega dezynsekcja?

Walka z owadami latającymi, biegającymi, a także pajęczakami i stawonogami leży w gestii przedsiębiorstw dezynsekcyjnych. Zajmują się one kompleksowymi usługami, polegającymi nie tylko na eksterminacji, ale także na zabezpieczaniu przed insektami.

Kto w Krakowie zajmuje się dezynsekcją?

dezynsekcja krakówW naszych domach oraz w ich bezpośredniej okolicy może przebywać nawet kilka tysięcy owadów. Większość z nich jest dla nas zupełnie niegroźna, ale są gatunki, na które trzeba szczególnie uważać. Mowa tu głównie o insektach pasożytniczych, czyli kleszczach, komarach i pluskwach. O ile z kleszczami i komarami nie ma większych problemów, gdyż wystarczy zastosować chemiczne opryski, o tyle z pluskwami sprawa będzie bardziej skomplikowana. Jest tak, ponieważ są bardzo małe i ciężko znaleźć ich kryjówki. Nadto, żerują tylko w nocy więc ciężko o bezpośrednie spotkanie. Pozostałością po nich natomiast będą bolesne i swędzące ugryzienia. Nie ma się co oszukiwać, pozbycie się tych insektów na własną rękę jest niemal niemożliwe, toteż najlepiej skontaktować się ze specjalistami od dezynsekcji, dla których zwalczanie pluskiew to codzienność. Jeżeli potrzebna jest nam dezynsekcja Kraków jest miastem, gdzie przedsiębiorstwa o takim profilu działalności są czynne dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Ponadto dojeżdżają do klienta najpóźniej w godzinę od przyjęcia zgłoszenia. Nie ma też problemu, by umówić się na dezynsekcję w nocy lub późnym wieczorem.

Problemy z owadami nie tyczą się tylko gatunków pasożytniczych, jak tu wymienione, ale także innych i mniej inwazyjnych. Dlatego też, tak naprawdę, nieważne jest jakiego rodzaju insektów chcemy się pozbyć, gdyż krakowskie przedsiębiorstwa dezynsekcyjne zrealizują każdego rodzaju zlecenie.