Montaż gazu w warsztacie

Montaż gazu w warsztacie

 

Otwierając własny warsztat samochody zajmujący się między innymi montażem instalacji lpg w samochodach nie wiedziałem, że zainteresowanie tego rodzaju usługą będzie takie duże. Stwierdziłem, że od kolejnego klienta będę zajmował się tylko tym, gdyż najzwyczajniej nie miałem czasu na wykonywanie na przykład napraw samochodów moich klientów, czy przegladów.

Koszt założenia instalacji lpg

profesjonalny montaż lpg w Rzeszowie

Wiadomo, koszt zawsze prezentuje się inaczej głównie w zależności od tego, jakim samochodem przyjedzie do mnie klient. W przypadku silników samochodowych, które bardzo dobrze reagują na gaz nie było żadnego problemu z instalacją, a nawet posiadalem na miejscu wszytko to, aby profesjonalny montaż lpg w Rzeszowie był wykonany praktycznie od ręki. Dobrze wiedziałem, że większość z moich klientów przyjeżdża raczej starszymi modelami samochodów, z ktorymi nie miałem żadnego problemu. Czasem jednak trafił się klient, który był zainteresowany profesjonalnym montażem instalacji lpg w swoim nowszym modelu auta i to wymagało ode mnie znacznie więcej pracy, jednak wyceniałem taką usługę na trochę drożej, więc i tak mi się to opłacało. Klienci, którzy przychodzili do mojego warsztatu dowiadywali się o cenie jeszcze przed rozpoczęciem pracy, dzięki czemu mogli wiedzieć, na co być przygotowanym. W przypadku niektórych warsztatów wiem, że często pracownicy podaja cenę w trakcie gdzie nie ma już odwrotu, co uważam za nieprofesjonalne.

Profesjonalny montaż lpg w Rzeszowie był od wielu miesięcy dla mnie podstawowym źródłem utrzymania. Doszedłem z czasem do takiej wprawy, że wiedziałem dokładnie, ile zajmie mi instalacja i wiedziałem, jakie części mam zamawiać wcześniej, aby klient nie musiał za długo czekać. Jeśli chodziło o termin realizacji to klient oczywiście zawsze chciał wszystko na już.