Moje mieszkanie według projektu architekta z Krakowa

Moje mieszkanie według projektu architekta z Krakowa

 

Po zakupie mieszkania jedynym, co mi pozostało, było stworzenie takiej aranżacji, która będzie ciekawie wyglądać, a korzystanie z niej podczas codziennego życia nie będzie utrudnione. Postanowiłem udać się z tm do architekta wnętrz, ponieważ z jego pomocą mogłem szybko tego dokonać, a wnętrze zostało naprawdę dobrze wykonane.

Projekty architekta z Krakowa

architekt wnętrz z KrakowaPierwszy projekt, który został przygotowany był ciekawy. Architekt wnętrz z Krakowa stworzył plan rozkładu mebli w kuchni. Dzięki temu zaoszczędzone zostało miejsce. Kuchnia wydawała się dużo większa, niż w rzeczywistości. Do tego sypialnia została przygotowana tak, że atmosfera w niej sprzyjała odpoczynkowi. W łazience również zaszły zmiany, a zastosowanie dużego lustra optycznie powiększyło pomieszczenie. Wybrałem ten projekt, ale były jeszcze inne, również ciekawe. W drugim projekcie bardzo podobał mi się jasny, rozświetlony korytarz. Jak wiadomo, nie ma on dostępu do światła, dlatego dobre doświetlenie sprawiło, że stał się przyjemniejszy. Jasne ściany oraz szare, błyszczące płytki polepszyły cały efekt. W trzecim, ostatnim już projekcie duży nacisk położony został na salon oraz kuchnię. Poprzez wycięcie otworu w ściance działowej kuchnia oraz salon zostały połączone. Jak wiemy, jest to teraz bardzo modne, a całe mieszkanie zyskuje więcej przestrzeni. Do tego kremowe barwy, które nadają tym pomieszczeniom ciepłej atmosfery.

Taki projekt kosztuje około trzystu złotych. Nie jest to dużo pieniędzy, ponieważ kwotę wydajemy raz na kilka lat. Są wnętrza, które nigdy nie przestaną być modne. Ktoś, kto interesuje się industrialnym wystrojem może tworzyć projekt raz na piętnaście lat. Wtedy trzysta złotych wydaje się być zupełnie niską ceną, zwłaszcza, że mamy do dyspozycji bardzo komfortowe wnętrze.